Cüzdanınızı kaybetmekten korkarak ve maraton koşucusu gibi ter içerisinde kalarak eğlenmeye çalıştığınız konser günleri geldi. Konserler müthiştir. Ancak tek bir şartla: Bir konserde rahat ve şık olmak için en uygun konser modasını bilmeniz gerekir.

1. Çapraz bir çanta kullanın.

Telefonunuzu, cüzdanınızı, biletlerinizi ve konser için gerekli olan diğer eşyalarınızı korumanız gerekir. Çapraz bir çanta ile eşyalarınızı düşürme kaygısı yaşamadan ve ağırlıklara takılmadan eğlencenin doruklarına ulaşabilirsiniz.

concert-fashion-asos-white-crossbody-bag

2. Ucu kapalı ayakkabılar giyin.

Ayağınıza basılması ihtimalinin oldukça yüksek olduğunu düşünerek o güzelim pedikürünüzü korumak için ucu kapalı ayakkabılar tercih etmeyi ihmal etmeni. Özellikle kısa boyluysanız apartman topuklu ayakkabılardan uzak durmanız gerektiğini göz ardı etmeyin.

concert-fashion-topshop-camden-flatform-laceups

3. Kolsuz bir şeyler giyin.

Konser alanının dans eden onlarca hayran ile dolup taşacağını göz ardı etmeyerek modayı bir kenara bırakarak sizi konserin kahramanı yapacak kolsuz tişörtler giyin. Doyasıya dans edin. Ve hatta mümkünse gittiğiniz konserin tişörtünü edinmeye çalışın.

Kolsuz tsirt

4. Saç bandı almayı ihmal etmeyin.

Konserin son anına kadar dans etmeyi bırakmayacak şartları sağlamak için saç bandınızı yanınıza alın. Dikkatleri üzerinize çekecek şık görünümlü veya yazılı saç bandı edinin.

bea170e5cc20087a56c328be2c94a5e4

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.