Hangi Tarz Bluzlar Zayıf Gösterir? 3

Obezitenin her geçen gün yaygınlaştığı dünyada, herkesin amacı daha zayıf görünmektir. Diyet programları ve sporla istediği vücut ölçülerine kavuşamayanlar, çareyi daha zayıf gösteren kıyafetler aramakta bulmuşlardır. Mağazalarda her gün birçok kişi sayısız kıyafeti denemekte ve en zayıf gösteren parçayı bulabilmek için çabalamaktadır. Zayıf görünmenin en temel kuralının vücudunu tanımaktan geçtiği de bilinmektedir.

Vücuda Uygun Nasıl Bluz Seçilir?

Bluzlar genelde ince kumaşlardan üretildiğinden vücuttaki kusurları çok daha net göstermektedirler. Bu nedenle vücut yapısına göre bluz seçebilmek önemlidir. Öncelikle omuzları dar olanların hafif vatkaları olan bluzları seçmeleri omuzların alt tarafının daha ince görünmesini sağlayacaktır. Kolları ve omuzları kilolu olanların ise kolsuz bluzlar yerine yarım kollu bluzları seçmeleri kusurları kapatmakta yardımcı olacaktır.

Hangi Tarz Bluzlar Zayıf Gösterir?
Hangi Tarz Bluzlar Zayıf Gösterir?

Göbek bölgesinde yağlanma olanların göğüsten vücudu saran, ancak göbekte bollaşan bluz modellerini giymeleri daha akıllıca bir seçim olacaktır. Ayrıca üst bedeninin tamamı kalın olan bayanların kalçaya kadar uzanan bluzları, beli ince göğüs ve basen problemi olanların da belden oturan ve hatta belde kemerli bluzları giymeleri zayıf görünmeyi sağlayacaktır.

Mevsimlik kumaş etek ucu lazer kesim yakası bağcıklı kısa kol …
Hangi Tarz Bluzlar Zayıf Gösterir?

Zayıf Gösteren Bluz, Pantolon Kombinleri

Fazla kilolarından şikayetçi olan bayanların, pantolon alırken mutlaka yüksek bel ve toparlayan modelleri seçmeleri gerekir. Üst bedeni kalın olanların, yüksek bel pantolonun üzerine göğüsten oturan, alta doğru bollaşan bluz modellerini tercih etmeleri zayıf görünmelerine yardım edecektir. Ayrıca yüksek bel pantolonun üzerine kayık yaka ve kalçayı kapatan bluzlar daha zayıf bir görünüm oluşturacaktır.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.