2015 Sonbahar Tunik Modelleri 4

Sonbahar mevsiminin serin havasına uygun rengârenk tunikler 2015 sonbaharında da bayanların gözdesi olacaktır. Açık veya kapalı giyimi tercih eden tüm bayanlar için çeşitli seçenekleri olan tunikler şimdiden vitrinleri süslemeye başladı. 2015 sonbaharında tuniklerde ağırlıklı olarak canlı renkler ve büyük geometrik desenler kullanılmaktadır.

2015 Sonbaharının En Güzel Tunikleri

2015 sonbahar tunik modellerinde askılı, yarım kollu, uzun kollu ve sıfır kollu seçenekler bulunmaktadır. Tuniklerin göz alıcı renkleri ve birbirinden farklı modelleri ile her yaştan bayan için idealdir.

Lacivert tunik modelleri ve fiyatları 2015 – Enmodelleri
Lacivert tunik modelleri ve fiyatları 2015 – Enmodelleri

Özellikle 2015 sonbaharı tuniklerde puantiye ve geometrik şekil desenler ağırlıklı olmakla beraber tek renk, sade modelleri de bulabilmek mümkündür. Her zevke hitap eden tuniklerin en çok yakışanını seçebilmek ve tunikleri doğru kombinleyebilmek için dikkat edilmesi gereken detaylar vardır.

Tozlu giyim tesettür elbise modelleri 2015
Tozlu giyim tesettür elbise modelleri 2015

Tunik Seçerken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Tunik kombinleri hem çok kolay hem de çok zordur. Tunik seçerken vücut ölçü ve özelliklerine dikkat etmek gerekir. Yani kilolu bayanların tercih edecekleri tuniklerle zayıf olanların giyecekleri tunik modelleri farklıdır. Öyle ki dar kesim ve vücudu tamamen saran tunikleri zayıf bayanların tercih etmesi, daha bol kesim ve belden oturup aşağıya doğru geniş inen tunikleri ise kilolu bayanların giymesi estetik açıdan daha doğru olacaktır. Bu sayede vücuttaki kusurları gizlemek ve daha hoş görünen bölümleri öne çıkarmak mümkün olacaktır. Ayrıca paralel çizgili desenli, büyük çiçekli ve çok açık renkli tunikleri vücuduna güvenen ve fazla kilosu olmayan bayanların giymesi daha uygundur.

 

Bir Cevap Yazın