2016 Kış Modası Uzun Hırka Kombinleri 1

2016 Kış sezonunda, kalçanın altına kadar inen, dizlerin hizasına inen ve bileklerin biraz yukarısına kadar inen boylarda, örgü hırkalar, çok revaçta olacak.Bu sıcak ve gösterişli kıyafetleri, doğru kombinleyerek, yaratmak istediğiniz etkiyi arttırmanız mümkündür.

2016 Kış Modası Uzun Hırka ve Ayakkabı Kombinleri

Diz hizasına kadar inen, geniş ve rahat kesimli hırkaları, dizin hemen altına kadar uzanan, bacağa tam oturan, uzun çizmelerle kombinlemek, bu güzel hırkaların hakkını vermenizi sağlayacaktır.

Do You Dare to Bare?12 Ways To Go Sleeveless This Winter | TOOVIAPoor

Ma[e]vy Concept | Fall/ Winter 20142016 Kış Uzun Hırka2016 Kış Uzun Hırka

2016 Kış Uzun Hırka2016 Kış Uzun HırkaThe Ideas of Late Winter Style For Women skirt

2016 Kış Uzun Hırka2016 Kış Uzun Hırka

Best-Skirt-Styles-For-Autumn- …
Best-Skirt-Styles-For-Autumn- …

Samantha-Holmes-Fall-Winter- …How To Wear Long CardigansSplendid Women’s Jersey Wrap Cardigan at Amazon Women’s Clothing …Barbara-Lohmann-Fall-Winter- … 2016 Accessories Long Cardigan

uzun mavi hırka modelleri
uzun mavi hırka modelleri

İnce dokuma şeklinde üretilmiş, desensiz ve tek renk uzun hırkalarınızı, kısa boğazlı ve ince topuklu botlarla kombinleyerek, son derece şık bir günlük kıyafet yaratmış olursunuz.

2016 Kış Modası Uzun Hırka ve Etek Kombinleri

Kalın, el örgüsü gibi duran, bileğe kadar uzanan hırkalarınızı, dar ve mini bir etekle kombinleyerek, birbirinden son derece farklı parçalardan, güzel uyumlu bir kıyafet yaratmak mümkün. Örneğin; beyaz ve uzun bir hırkanın altına, mini ve dar bir kot etek giyebilir, eteğin altına, hırka ile aynı renk, örgü şeklinde külotlu çorapları giyebilirsiniz. Bu güzel kıyafeti, kısa boğazlı, açık renkte bir bot ile kombinleyerek tamamlayabilirsiniz.

The best ways to wear long cardigan 2014-2015 |2016 Kış Uzun HırkaSee-by-Chloé-Fall-Winter-2015- …Women’s Knitwear: Cardigans For 2015-2016 | skirtStreet Style From Milan Fashion Week Fall-Winter 2015-2016 …

2016 Kış Modası Uzun Hırka ve Aksesuar Kombinleri

Uzun hırkanızı, belinize oturacak şekilde, bir kemer ile kombinleyebilirsiniz. Kendinden kemerli olan hırkalarınızı ise, kemerini çıkartarak, deri görünümlü ve fazla kalın olmayan bir kemer ile giyebilirsiniz.

FALL FASHION on Pinterest | Cargo Jacket, Fall Fashions and Rock …Casual Luxury StreetWear In Nanushka Fall-Winter 2014-2015Long Cardigan on Pinterest | Kimono Fashion 2014, Sweater Cardigan …2016 Kış Uzun Hırka aksesuar

Yırtık kot pantolon modelleri ile uzun siyah hırka kombini
Yırtık kot pantolon modelleri ile uzun siyah hırka kombini

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.