Bayan Deniz Şortu Modelleri 2

Plaj modasında bayanlar, şortları sıklıkla kullanmaktadır. Bikini ve mayolar ile uyum sağlayan deniz şortlarının birçok modeli bulunmaktadır. Kısa,  diz altı veya diz üstünde biten uzunluk desenlerinin yanı sıra desen seçenekleri de oldukça boldur. Her yaştan bayanların tercih ettiği deniz şortları 2015 yazında da plaj modasında yer almaktadır.

J CREW SEA HORSE SHORTS on The Hunt
Deniz Şortları
Hot!MeSS Under The Sea Chiffon Scallop Shorts
Deniz Şortları
Zimmerli Women’s Certified Sea Island T-Shirt Tops
Deniz Şortları
COLIN’S Lacivert Bayan Deniz Sortu
COLIN’S Lacivert Bayan Deniz Sortu

 Hangi Deniz Şortları Moda?

Bikini giyerken normal slip bikini altlarını tercih etmiyorsanız, denize girebileceğiniz deniz şortlu bikinileri tercih edebilirsiniz. Kısa şort modelleri bu yılda plaj modasının en gözde modellerdendir. Bayan deniz şortlarında genelde eşofman kumaşını andıran kumaş türleri tercih edilmektedir. Bu yılın etnik desen ve çiçek deseni modası, bayan deniz şortlarında da dikkat çekmektedir.

Deniz Şortları
Deniz Şortları
Roxy Twister 2 Board Shorts – Twister Sea Spray
Deniz Şortları
Hatley Sea Turtles Pyjama Shorts – Hot Pink | Free UK Delivery
Deniz Şortları
Sea Embroidered Shorts
Deniz Şortları
Lululemon Addict: More Sea Check Speed Shorts
Deniz Şortları
2015 Gypsy by the Sea Tribal Blue Long Shorts
Deniz Şortları
Bayan-deniz-şortu-modelleri-8.jpg | Bayan Deniz şortu Modelleri …
Bayan Deniz Sortu

Bayan deniz şortlarında genellikle beyaz, pembe, toprak renkleri sık kullanılmaktadır. Desenlerden hoşlanan bayanların ilk tercihleri çiçek desenlerinden yana olmaktadır. Kumaş kemer detaylı bayan deniz şortlarını sadece plajda değil, sahil gezmelerinde de kullanabilirsiniz. Keten deniz kenarında giyilecek şortlarda tercih edilen kumaşlardan bir tanesidir. İnce yapısı, şık duruşu ile kemerli kısa bayan deniz şortlarında görülmektedir. Bayan deniz şortlarını bikini üstleri ile kombin edebilirsiniz. Bunun dışında askılı plaj bluzları, kimonolar veya sporcu atletleri ile rahatlıkla kombin edilebilir. Gladyatör tarzı sandaletler bayan deniz şortları ile şık durmaktadır. Bu yıl bayan deniz şortlarında dantel modasına uyarlanmış deniz şortları dikkat çekmektedir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.