2015 Sonbahar Siyah Kombin Önerileri 1

Sonbaharın kapıyı çaldığı bu günlerde, kıyafet markalarının 2015 sonbahar kreasyonları vitrinlerde yerlerini almaya başladı. 2015 sonbaharına özel gömlek, ceket, etek, pantolon ve elbiseler rengârenk seçeneklerle alışveriş tutkunlarını beklemektedir. Her renk ve desende sayısız kıyafet vitrinlerdeyken, her sezon olduğu gibi 2015 sonbaharında da siyah kıyafetlerin ayrı bir yeri vardır.

Siyah elbise kombinleri
Siyah elbise kombinleri

2015 Siyah Pantolon, Etek, Gömlek, Ceket Kombinleri

Siyah, doğası gereği tek başına klâs bir renk olduğundan, neredeyse her renk ile kombinlenebilmektedir. Ama en çok da canlı renklerle siyahın uyumu göz kamaştırmaktadır. Siyahın sarı, kırmızı, yeşil, mavi gibi capcanlı renklerle kombininin yarattığı spor-klasik havanın yanı sıra beyaz ve siyahın uyumu da tartışılmaz güzelliktedir.

Siyah converse kombinleri
Genç Kızlara Siyah Spor Kombinleri

Siyah pantolon veya eteğin üzerine sarı bir gömlek, yeşil bir ceket, kırmızı bir tişörtün kombini göz alıcı olacaktır. Siyahın kombinlerinde tercih edilmeyen ender renkler bordo ve laciverttir, bunlar dışındaki tüm parlak renkler siyah kombinlerine çok yakışmaktadır.

2015 Sonbahar Siyah Çizgili Kombinleri

2015 sonbahar siyah kıyafet tasarımlarında çizgiler ve geometrik şekiller yoğunlukta kullanılmaktadır. Siyah üzerine beyaz, sarı, kırmızı, yeşil çizgilerle bezenmiş pantolonlar, elbiseler, etekler ve gömlekler 2015 sonbaharının trendidir. Çizgili ve geometrik şekillerde kombinlenen parçalar çok önemlidir. Zira renkli çizgililerle kombinlenen parçaların kesinlikle sade olması gerekmektedir. Bu sayede kombindeki bir parçadaki ışıltının karmaşa içinde kaybolması engellenebilir ve şıklık yaratılabilir.

2016 Siyah Çizgili Kombinler
2016 Siyah Çizgili Kombinler
2013 Koleksiyonu Çizgili Uzun Etek Modelleri
2016 Siyah Çizgili Kombinler
2013 Siyah Beyaz Çizgili Elbise Modelleri
2016 Siyah Çizgili Kombinler
Collezione çanta
2016 Siyah Çizgili Kombinler

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.