2016 Erkek Modası Trend Renkler 3

Günümüzde kadınlar kadar erkekler de modayı takip etmekte ve şık olabilmek için çaba sarf etmektedir. Şık olmak ve modayı takip etmek için ise trendleri bilmek gerekmektedir.

Her yeni sezon için kıyafetler ve tarzlar değişmekte, farklı renkler gündeme gelmekte ve bazı renkler tümden hayatımızdan çıkmaktadır. 2016 sezonunda da erkek modası için trend olan renkler değişmiş ve farklı şekillerle karşımıza çıkmıştır.

2016 Erkek Modasında Bordo ve Tonları

Özellikle 2016 senesinin ilk ayları için yayınlanan kreasyonlarda erkek modellerde en çok dikkat çeken renklerden biri bordo olarak gözükmektedir. Bordonun koyu tonu olan vişneçürüğü ve açık tonu olan gülkurusunun da oldukça revaçta olduğu yeni sezonda bu tonların özellikle tercih edilme sebeplerinin başında gri, lacivert, taba, siyah gibi en çok kullanılan renklerle şık kombinler oluşturabilmesi gelmektedir.

2016 Erkek Modası Trend Renkler
2016 Erkek Modası Trend Renkler

2016 Erkek Modasında Kahverengi ve Tonları

Sıkıcı bir renk tonu olarak da adlandırılan kahverengi 2016 sezonunda birbirinden farklı tonları ile karşımıza gelmekte ve canlı renklerle kombinlenerek bu sıkıcılığını üstünden atmaktadır. Özellikle bej, uçuk mavi, uçuk pembe gibi tonlarla kombinlenmesi bu sezonun en şık kombinlerini gözler önüne sermiş olacaktır.

2016 Erkek Modasında Yeşil ve Tonları

Özellikle kış sezonunda triko ve kazaklarda sıklıkla karşımıza çıkacak olan yeşil ve tonları, sadece askeri yeşil olarak değil, yağ yeşili, haki gibi tonlarıyla da dikkat çekecektir. Bej, siyah ve gri tonlarıyla rahatla kombinlenebilecek olan yeşil ve tonları, özellikle dış giyimde ve ceketlerde sıklıkla kullanılacaktır.

Bir Cevap Yazın