2016 Kış Modası Elbise Trendleri 1

Şıklığın ve asilliğin ön planda olduğu 2016 kış modası havaların soğuması ve yeni yılın yaklaşması ile birlikte göz önüne çıkmış ve oldukça beğeni toplamıştır. Özellikle bayanların tartışmasız en çok tercih ettiği giyim parçalarından olan elbiseler farklı kumaş seçenekleri ve farklı modelleri ile şıklığı hayat felsefesi haline getiren herkesin takdirini toplamıştır.

2016 Kış Modası Triko Elbise Modelleri

2016 modasının en dikkat çeken özelliklerinin ilk sırasında geçmiş yıllara dönüş ve o yıllara özlem temaları gelmektedir. Özellikle 70 ve 80’li yıllara dönüşün yer aldığı trendde bohem elbise modellerinin triko kumaşının şıklığı ile birleştiği gözlerden kaçmamaktadır. Özellikle doğal tonlarda olan triko elbiseler, vücut formunu ortaya çıkan kesimleri ile de takdir toplamaktadır.

2016 Kış Modası Elbise Trendleri
2016 Kış Modası Elbise Trendleri

2016 Kış Modası Kadife Elbise Modelleri

Sıcak tutması sebebiyle kış aylarının en sevilen kumaş türlerinden olan kadifeler, 2016 kış modasında elbiselerde de kullanılmış ve şık tasarımları ile dikkat çekmiştir. Bir diğer bilinen adı da Osmanlı saray kumaşı olan kadifeler, elbiselerle bütünleştiğinde hem asil hem de ağır bir hava ortaya çıkmış ve giyen herkesi kendine hayran bırakmıştır.

2016 Kış Modası Pelerin Elbise Modelleri

Genel olarak kaban modellerinde ortaya çıkan pelerin modelleri, 2016 kış modası içerisinde elbise modelleri olarak da karşımıza çıkmıştır. Rahat ve kullanışlı halleri ile dikkat çeken pelerin elbiseler, ağırlıklı olarak triko kumaşlardan üretilmiş ve kullanan herkesin hem rahatlığı hem şıklığı ile vazgeçilmez parçalarından olmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.