Düşük Bel Pantolon Kombinleri 1

Özellikle gençlerin vazgeçemedikleri düşük bel pantolonlar, doğru parçalarla kombinlenmediklerinde çok vahim bir görüntü meydana gelebilir. Zira düşük bel pantolonlar bel, göbek ve basen bölgesini daha kalın gösterebilmektedir. Bu sebeple özellikle fazla kilolarından şikayetçi olan bayanlar düşük bel pantolonlardan uzak durmalıdırlar.

Düşük Bel Pantolon İçin İdeal Vücut Tipleri

Düşük bel pantolonlar, kusurları gizlemek konusunda çok da başarılı olmadıklarından vücuduna güvenmeyenlerin daha çok yüksek bel pantolonları tercih etmeleri gerekir.

v
Düşük Bel Pantolon Kombinleri

Bel, basen ve göbek bölgesinde fazla kilo ve yağ olanlar için düşük bel uygun değildir. Ancak ince belli, ince bacaklı, ideal vücut ölçülerine sahip bayanlar gönül rahatlığıyla düşük bel pantolon giyebilirler.

Düşük Bel Pantolon ve Gömlek Kombinleri

Düşük bel pantolonlarla gömlek kullanmak isteyenlerin bel bölgesinde fazlalıklar yoksa vücudu saran dar gömlekleri tercih etmelidirler. Ancak biraz da olsa fazlalığı olanlar daha bol, salaş gömlekleri giymelidirler. Gömlek kombinlerinde gömleği pantolonun içine tamamen veya bir tarafından sokmak vücudu daha uzun gösterecektir. Gömlek pantolonun üzerine salındığında üst beden uzar, alt beden kısalır.

Düşük Bel Pantolon ve Kazak Kombinleri

Düşük bel pantolonlar kazak ile kombinleneceklerse, bol, salaş kazaklar yerine dar ve pantolonun içine sokulabilecek uzunlukta kazaklar tercih edilmelidir. Salaş kazaklar üst bedeni uzatacak ve düşük bel pantolon da alt bedeni kısaltacaktır. Bu sebeple kişi olduğundan daha kısa boylu görünecektir.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.