Yüksek Bel Pantolon Kombinleri 2

Çok uzun yıllar demode olduğu düşünüldüğünde tercih edilmeyen yüksek bel pantolon ve etekler yeniden vitrinlerdeki yerlerini aldılar. Yüksek bel pantolonların bayanların bel ve basen bölgelerini toparlayan formu pek çok bayan için tam bir hayat kurtarıcı olmaktadır. Özellikle günümüz genç ve orta yaşlılarının en büyük problemi olan göbek ve beldeki yağlanmaların en pratik çözümü yüksek bellerdir.

Yüksek Bel Pantolon Formları

Yüksek bel pantolonlarda boru paçaları kullanmak için biraz ince bir vücut formuna sahip olmak gerekmektedir.

Yüksek Bel Pantolon Kombinleri
Yüksek Bel Pantolon Kombinleri

Az da olsa fazlalıkları olduğunu düşünen bayanların daha çok İspanyol paçaları tercih etmeleri akıllıca olacaktır. Yüksek bel bol kesim pantolonlar ise hemen her vücut tipi için daha kullanışlıdır.

Yüksek Bel Pantolon Ve Gömlek Kombinleri

Yüksek bel pantolonlarla şıklık yaratabilmek için üzerine klasik ya da spor bir gömlek giymek çok daha iyi bir tercih olacaktır. Belin ve göbek bölgesinin inceliğini gözler önüne sermek adına vücudu saran bir gömlek akıllıca olacaktır. Ancak fazlalıklarından şikayetçi olanlar için daha salaş ve dökümlü bluz ya da kazaklar uygun olur.

Ayakkabı Seçimi

Boru paça pantolonlarda dizüstü çizmeler veya ince topuklu ayakkabılar daha şık bir hava yaratacaktır. İspanyol paça pantolonlarda ise dolgu topuklu ayakkabıları tercih etmek, bot ve çizmelerden uzak durmak gerekir. Bu sayede daha uzun görüneceğinden vücudu kaldırabilecektir.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.