Tül Etek Modelleri 2016 2

Tül etekler ilk etapta abiye tarzda giyinmek için kullanılırken son zamanlarda günlük hayatta da kullanılır hale gelmiştir. Doğru kombinlendiğinde çok da garip durmayarak kendine yer edinmeyi başardığı söylenebilir. Tül eteklerin mini modelleri ve kloş tarzda olanları en sık kullanılanlarıdır. Doğru parçalarla kullanarak çok şık bir günlük kombin oluşturabilirsiniz.

Tül Etek Modelleri 2016
Tül Etek Modelleri 2016

Kısa Tül Etek Modelleri

Kısa tül etek modelleri sıklıkla kabarık olarak kullanılırlar. Çok katlı tasarlanması halinde daha da kabarık hale gelen tül etekler basic bluzlarla ya da triko kazaklarla kombinlenebilirler. Genellikle bluzların etek belinden içeri sokulması şeklinde kullanılırlar. Tül eteklerde bu sezon renk olarak toprak tonları, gri, siyah ve sarı gibi renk tonları dikkat çekiyor. Tül etekler, kıyafetin türüne göre fiyonk kemerlerle, taşlı ince kemerlerle ve metal detayları olan bel aksesuarlarıyla kullanılabilirler.

9baefa63a9497a19608f9b0656cfc5ea 1655866_10151720559227185_964584286_n Best-Selling-Short-font-b-Tulle-b-font-font-b-Skirt-b-font-5-layers-With Custom-Made-Mint-font-b-Green-b-font-High-Quality-Fresh-font-b-Tulle-b-font düğün-Tül-Etek-Modelleri nü-kısa-arkası-uzun-tül-etekli-abiye-elbise Summer-Style-font-b-Pink-b-font-Tulle-font-b-Skirt-b-font-Elastic-Waist-Multi Tulle-Skirt-13 Women-font-b-Skirt-b-font-Girl-Pretty-Elastic-Waist-Tutu-font-b-Skirt-b-font

Uzun Tül Etek Modelleri

Uzun tül etek modellerinde farklı modeller bakımından seçeneğiniz fazladır. Düz kesimli modellerde genellikle mini bir iç astar etek kullanılır ve üzerine uzun bir tül detayı eklenir. Diz altı boylarında kloş tarzındaki tül eteklerde ise eteğin tamamı katlı bir şekilde tüldür. Bu sezon uzun tül eteklerde siyah ve bebe mavisi gibi renkler kullanılmıştır. Bu tür parçaları kombinlerken; nerede giyeceğinize odaklanmalısınız. Kabarık olan modellerle crop bluzlar, düz kesimlerle daha bol bluzlar tercih etmenizde yarar vardır.

sifon-etek-modelleri-8 Tul-Etek-Modelleri-20 sifon-etek-modelleri-15 sosyeteye-tarzı-beyaz-t&uuml Street-Fashion-Style-5-layers-font-b-Tulle-b-font-font-b-Long-b-font-font Tul-Etek-Modelleri-22 tullu-etek-modelleri.1 tul-ustune-sim-baskili-sifon-etekli-uzun-kollu-uzun-elbise-99497 2016-uzun-tul-etek-modelleri-5-en-trend 403584_ou_xl en-moda-uzun-şifon-etek-modeli kapalı-Tül-Bluz-Modelleri kırmızı-tülden-uzun-etek

Bir Cevap Yazın