Renkli Maskara Sürme 2

Kirpiklerin daha dolgun ve uzun olması sağlayan maskaralar, her bayanın makyaj çantasında bulunan bir malzemedir. Sıklıkla siyah olan maskaralar tercih edilse de mavi başta olmak üzere, çeşitli renklerde de maskara bulmak mümkündür. Siyah rengin her renge uyum sağlaması bakımından siyah maskaranın tercih ediliyor olması, renkli maskaraları geri planda bırakmaktadır.

Makyajının daha renkli olması ve dikkat çeken bakışlara sahip olmak isteyenler için renkli maskaranın kullanım şekli önemlidir. Renkli olmak isterken, renk karmaşasına neden olmamak için, göz makyajında sadece renkli maskara kullanılmalıdır. Aksi halde yapılan makyaj son derece vasat bir hal alır. Göz farı yerine kullanılan renge uygun kalem çekmek bütünlük sağlayabilir.

53b7dbb8e4b03c74b32ce4fa-original

 Renkli Maskara ile Renkli Bakışlar Elde Edin

Göz makyajı, güzelliğin tamamlanması için en çok yoğunlaşılan bölgelerden biridir. İnsanlarla göz teması sırasında dikkat çekmek isteyenler için de renkli maskaralar pek çok kozmetik firması tarafından bayanların beğenisine sunmaktadır.

Renkli maskara kullanılacak olan günlerde aşırı renkli makyaj yapılan hatalar arasındadır. Sadece kirpiklerin renkli olması, maskaranın verdiği dolgunluk ve hacim ile yeterli olacaktır. Renkli maskarayı sade bir makyaj ile tamamlamak, başarılı bir renkli maskara kullanımı için doğru olacaktır.

Kıyafet ile uyumlu olduğunda daha güzel olan makyaj, makyajı seven bayanların dikkat etmesi gereken bir noktadır. Bu nedenle renkli maskara sürerken de seçilen kıyafet ile uyumlu olmasına özen gösterilmelidir.

 

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.