Yüksek Bel Etek Modelleri 33

Yüksek Bel Etek gelişen moda sektöründe şüphesiz ki asla eskimeyen, eskise bile bir yolunu bulup tekrar trend olmaya aday bir etek modelidir.Her geçen günlerde yenisi üretilip değişik modelleri beğeniye sunuluyor. Bendeni saran, salaş olan ve ya gündelik rengârenk olanlar var. İş yemeklerin de ya da toplantılarda giyilecek modelleri çok bulunuyor. Alış verişe gidildiğin de, her etek reyonuna bakıldığın da hiç kuşkusuz ki yüksek bel etekler gözlere hitap edecektir.

en-sik-yuksek-bel-etek-modelleri-2

Yüksek Belli Etekler Nasıl Giyilir?

Öncelikle şu bilinmelidir ki bu etek modelleri rahatlıkla her şeyle kombinlenebilir. Sade bir büstiyerle, uzun zincir kolye ile rahatlıkla kombinlenebilir. Çok zor zamanlarda kurtarıcı olabilir da olabiliyor yüksek belli etekler. Örneğin; toplantı vardı ve geç kalındı hemen evden çıkmanız gerekiyor bu durumda eğer elinizde siyah yüksek bel ve ya herhangi bir renk yüksek belli eteğiniz varsa çoktan kombinin yarısı hazırdır. Yüksek bel eteğinizin üstüne çok fazla transparan olmayan, eteğinizle uyumlu bir renkte gömlek, ayakkabı olarak stiletto tarzı klasik görünümlü bir ayakkabıyla kombinlendiğin de hazır her şey hazırdır zaten. Kombinin çok sade olmaması için hoş altın rengi bir kolye ile kombine canlılık katılabilir.

Yüksek Bel Etek modelleri - 9Yüksek Bel Etek modelleri - 7Yüksek Bel Etek modelleri - 6Yüksek Bel Etek modelleri - 5Yüksek Bel Etek modelleri - 3Yüksek Bel Etek modelleri - 4Yüksek Bel Etek modelleri - Anne-Rue-Interiors-Crop-Tops-and-High-Waisted-Skirts-15Yüksek Bel Etek modelleri - 2016-New-Arrival-Cheap-Long-Skirts-Lovely-High-Waist-A-line-Floor-Length-Pleated-Skirts-ChiffonYüksek Bel Etek modelleri - 8Yüksek Bel Etek modelleri - beautifull-beauty-brown-coolYüksek Bel Etek modelleri - High-Waisted-Bow-Belt-Pencil-Skirt-BlackYüksek Bel Etek modelleri - cute-summer-high+waisted-sweater-rose-floral+skirts-black+crop-pink-cute+dress-pretty-hkfh-shoes-strappy+sandalsYüksek Bel Etek modelleri - hipster-outfit-skater-skirtYüksek Bel Etek modelleri - high waisted skirts trends 2015-2016Yüksek Bel Etek modelleri - Floral Asos & ZaraYüksek Bel Etek modelleri - Spring-Inspired-Skirts-Outfits-Summer-Spring-High-Fashion-2016 - 2015-Trend-4Yüksek Bel Etek modelleri - seplook2yuksek bel etek modelleri - zara pencil skirt outfit crop topYüksek Bel Etek modelleri - Nicole ScherzingerYüksek Bel Etek modelleri 2- high waisted skirts trends 2015-2016yuksek bel etek modelleri 2 - zara pencil skirt outfit crop top

Tesettürde Yüksek Bel Etek Modelleri

Yüksek bel ekleri tesettüre uygun kombinlemek bir o kadar kolay olabiliyor. Yüksek bel etekler şekil olarak da vücut hatlarını ortaya çıkarmadığından en çok kullanılan etek modellerinden olmaktadır. Sahip olunması gereken çok klasik olmayan siyah ya da renk katmak için bordo çok uygun bir renk, bu renklerde bir eteğe sahip olmak. Üzerine giyilecek gömlek ise, gündelik bir görüntü katılmak isteniyorsa kot bir gömlek, başörtüsü olarak siyah eşarp gayet güzel bir renk uyumu sağlayacaktır.

Processed with Moldiv
Processed with Moldiv
Yüksek Bel Etek Modelleri 27
Satın al: Gamze Polat Eteği Dantelli Kot Elbise

2016 yüksek bel etek tesettür - -yuksek-bel-etek--siyah-cicekli--burcum2016 yüksek bel etek tesettür - çalıkuşu-Belden-Etek-Modelleri2016 yüksek bel etek tesettür - Çiçek-Desenli-Tesettür-Şifon-Etek-ModelleriTesettür-2015-2016-Etek-Kombinleri-modelleri2016 yüksek bel etek tesettür - gamze-polat-bordo-jakarli-etek2016 yüksek bel etek tesettür - Pınar-şems-tesettür-etek-modelleri-62016 yüksek bel etek tesettür - tesettur-etek-102016 yüksek bel etek tesettür - tesettür-elbise-modeli2016 yüksek bel etek tesettür - gamze-polat-murdum-kadife-askili-etek

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.