Tuğba Etek Modelleri 1

Moda dünyasında geliştikçe tesettüre verilen önem de büyüyüp geniş bir yer kaplamaya başlıyor.

Önceleri tesettürde yapılan kombinler sınırlı ve hayal dünyasını zorlamayan kombinlerdi. Şimdilerde ise her tesettürlü bayanın içinden bir moda tasarımcısı çıkıyor. Hayal dünyaları o kadar geniş kadınlar yetişiyor ki, varlıkları moda dünyasına büyük bir lütuf olabiliyor. Tesettürlü bayanların kullandığı en moda etek modellerinden birisi de Tuğba etek modelleri olarak yerini koruyor. Bayanların yüzyıllar da geçse moda hakkında ki düşüncesi hem şık, hem de rahat etmek istemeleridir. Önceleri bu pek de mümkün değilken, şimdilerde olanaklar fazlalaşıp, tesettürlü bayanlar için de bu rahatlığın yeni sırrı bu Tuğba eteklerinden kaynaklanmaya başlıyor.

tül-tesettür-etek-modeli

Kombin Önerileri

Şık bir yemeğe gidileceği zamanlarda kullanılan kombin önerileri çok fazla olabiliyor. Bunun nedeni biraz da hayal gücünden kaynaklı tabi ki örneğin; koyu renk olarak mor renk bir etek mevcutken bunu yapacağınız en kolay kombin siyah ve ya beyaz bir gömlekle kombinlemek olurdu. Oysa bunun yerine kullanışlı bir renk olan mor eteğin üstüne haki yeşili renginde bir kazakla kombinleyip farklılık yaratılabilir. Her zaman kurtarıcı olan siyah eşarp üzerine kullanılırsa renk uyumu da güzel görünecektir. Ayakkabı olarak giyeceğiniz bootielerle ortaya hoş görünümlü bir tarz çıkacaktır.

Kombinin Püf Noktaları

Tuğba etek modellerinde genel olarak üst kısma giyilen gömlek, bluz ve ya kazaklar eteğin içine atılarak kullanılmalıdır. Aksi halde çirkin bir görüntü ortaya çıkacaktır. Üst kısmı oturan potluklar olmayan gömlek ya da kazak seçilmesi tavsiye edilebilir. Değişik bir stil ortaya konmak isteniyorsa göbekten bağlamalı olan gömleği Tuğba eteğinin üstüne giyerek hoş bir görüntü elde edilebilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.