20 en güzel ve rengarenk gökkuşağı kombinleri 21

Her yağmur sonrasında bir gökkuşağı çıkar derler. Bu algıyı kullanarak sizde bir adım önde olabilir, rengarenk gökkuşağı kıyafetleri ile kendinizi ve iç dünyanızın renkliliğini yansıtabilirsiniz. Kolayca kombinlenebilen gökkuşağı renkli kıyafetler her tür yardımcı yada ana parçaya eklenerek farklı türde kombinler oluşturulabilir.

Bugünkü konumuzda da sizlere en güzel ve en hoş gökkuşağı renkleriyle bezenmiş harika kombinleri sunuyoruz. Güzel bir fikir vereceğinden eminim.

Rahat bir görünüm için kot pantolon üzerine kombinleyebileceğiniz rengarenk bir tişört yada kazak ile renkli kişiliğinizi yansıtabilirsiniz.

20 en güzel ve rengarenk gökkuşağı kombinleri casual rainbow stripe top

Renkleri kombinlerken bir diğer yöntemde harika güzel rengarenk bir mini etek ile sade yardımcı renkler kullanmaktır. Aşağıdaki kombinimizde renkli gökkuşağı tarzında mini etek üzerine beyaz yardımcı renk ile desteklenmiş harika bir tarz göreceksiniz.

20 en güzel ve rengarenk gökkuşağı kombinleri rainbow stripe skirt and white

Siyah bir deri eteğin üzerine yapabileceğiniz mavi ton ağırlıktaki gökkuşağı renkli kıyafetler ile farklı kombinler oluşturabilirsiniz. Ayçıra Gökkuşağı renkleri siyah ile yakın bir ikili oluşturmaktadır..

20 en güzel ve rengarenk gökkuşağı kombinleri rainbow stripe top and leather

70 ‘li yıllarda çok popüler olan gökkuşağı çizgili kıyafetlere günümüzde geri dönüş yaşanmaktadır. Bir çok kombinde 70 ‘lerin ruhunu görmek mümkün artık.

20 en güzel ve rengarenk gökkuşağı kombinleri vintage rainbow stripe top

Eski ve yeniyi kombinleyeceğiniz bu tarzlada etkili bir gün geçirebilirsiniz.

20 en güzel ve rengarenk gökkuşağı kombinleri casual rainbow stripe shirt

İş yada ofis hayatınızı renklendirecek gökkuşağı kombinleri ile rahat ve keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Bu hep sizi neşelendirirken hemde çevrenize olumlu sinyaller gönderecektir.

20 en güzel ve rengarenk gökkuşağı kombinleri neon-rainbow-stripe-skirt-and-blazer

Gökkuşağı kombinlerinizde yatay renkler kullanırken dikkatli olmanızda fayda var çünkü ilk bakışta sizi kilolu gösterebilir ancak yinede bu güzel kombinler yapmanız için engel değil.

20 en güzel ve rengarenk gökkuşağı kombinleri rainbow-stripe-shorts-and-monochromatic

Bu yaz çok renkli geçecek, gökkuşağı renklerini kombinlerken hem rahat hemde neşeli görüneceksiniz.

20 en güzel ve rengarenk gökkuşağı kombinleri rainbow-stripe-tunic

Tamamen kadınsı yanınızı ortaya çıkaracak gökkuşağı renklerinden oluşan harika bir elbise ile çevrenize harika bir görünüm şunun. Gökkuşağı renkleriyle bezenmiş elbise kombinleri bu yaz çok fazla göz önünde olacak bunuda küçük bir not olarak düşelim.

20 en güzel ve rengarenk gökkuşağı kombinleri faded-rainbow-stripe-dress

Arada bir farklı olmakta güzel olacaktır.

20 en güzel ve rengarenk gökkuşağı kombinleri rainbow-stripe-shorts-in-androgynous

Sonbahar renkleri ile gökkuşağı kombinlerinize hayat verebilirsiniz.

20 en güzel ve rengarenk gökkuşağı kombinleri muted-rainbow-stripe-skirt

Kombinlerinizi oluştururken tulumların üzerine giyeceğiniz gökkuşağı renkleri ile bezenmiş mini hırka ile farklı bir tarz oluşturabilirsiniz.

20 en güzel ve rengarenk gökkuşağı kombinleri knitted-rainbow-stripe-sweater

Ünlü ve güzel şarkıcı beyonce gibi dikey gökkuşağı çizgili uzun bir elbise ile gününüzü kurtarabilirsiniz. Yağmur yağıyorsa önemli değil, sonrasında doğan gökkuşağı siz olabilirsiniz.

20 en güzel ve rengarenk gökkuşağı kombinleri Beyonce-rainbow-stripe-dress

Gökkuşağı renklerini bir tek kıyafetlerde kullanmayabilirsiniz. Çeşitli aksesuarlarınızda özellikle çantalarınızda bu havayı yakalayabilir, etkili bir tarz için günün kombinini oluşturabilirsiniz.

20 en güzel ve rengarenk gökkuşağı kombinleri rainbow-stripe-bag

Gündelik işlerinizde yada alışverişlerinizde kullanabileceğiniz uzun bir kazak yada tişört elbise ile farklı bir gün geçirebilirsiniz.

2016-2017-spring-new-ladies-fashion-women-font-b-clothing-b-font-long-font-b-rainbow-b

Bu yazın en güzel kombinlerinden biriside aşağıdaki tarz olacaktır. Uzun dikey gökkuşağı renkleri ile bezenmiş, uzun mini bir elbise ile iş yemeklerinde yada gündelik iş gezilerinizde, tatillerinizde çok büyük yardımcınız olacak.

20 en güzel ve rengarenk gökkuşağı kombinleri rainbow

Yaz tatilinde sizin çok yardımcınız olacak aşağıdaki kombin tarzını benimsemenizi tavsiye ediyorum, çünkü sık sık tercih sebebiniz olacak. Hem rahat hemde yazın sıcaklığını yansıtan harika bir kombin. Renkli babetleride unutmayın.

20 en güzel ve rengarenk gökkuşağı kombinleri yaz kombini

Geniş tonlarıyla güzel bir kazak da gökkuşağı kombinlerinizde sizi kurtarabilir.

20 en güzel ve rengarenk gökkuşağı kombinleri renkli kazaklar

Kombinlerinizde farklılık yaratmak adına kızılderili sembolleri ile hazırlanmış uzun bir tişört de gökkuşağı kombininizde etkili olabilir.

20 en güzel ve rengarenk gökkuşağı kombinleri kizilderili gokkusagi

Son olarak ara ara kullanılan gökkuşağı şeritleri ve renkleride değişik ve etkili kombinler oluşturmanızda size yardımcı olacaktır.

20 en güzel ve rengarenk gökkuşağı kombinleri gizli gokkusagi kombinleri

Bir Cevap Yazın