Minyon Kadınların Stilleri Nasıl Olmalıdır? 6

Minyon kadınlar şanslı kadınlardır. Yaşlanmazlar her kılığa girebilir fakat yaşlarını hiç de göstermezler. Fakat minyon kadınların uzun ve daha iyi görünmek için yani giydiklerini daha iyi taşımak için bazı noktalara dikkat etmeleri gereklidir.

Zarif Ve Gösterişli

Kendilerine uygun kıyafetler seçmekte zorlanan minyon kadınlar biraz daha araştırmacı olmalılar. Öncelikle renkler konusunda seçici olmalısınız. Karışık renklerde giyinmemeye dikkat edin. Çünkü bu formunuzun kötü görünmesine yol açabilir.

etek-ceket

Monokrom seçimler yapıp bu şekilde siluetinizin uzun görünmesine yardımcı olabilirsiniz. Renkli giyinecekseniz altınıza renkli pantolonlar etekler giyebilir. Fakat üzerinizi kesinlikle açık renkte tutmalısınız. Böylece daha uzun ve daha zarif görünebilirsiniz.097fa51c4e046ea49f3a3656c6af6617women-s-silk-dress-vintage-font-b-clothing-b-font-font-b-petite-b-font-2015

Seçim yaparken kıyafet kesimlerinizin formlarına dikkat etmelisiniz. Seçtiğiniz formlar çok dar olursa sizi çelimsiz gösterebilir. çok bol olursa da olduğunuzdan kısa görünebilirsiniz bu yüzden boyunuzu uzun gösterebilecek tercihler yapabilirsiniz. Seçtiğiniz kıyafetlerinizin boylarına dikkat etmelisiniz. Boyu uzun kazaklar giymemelisiniz.

Hazır aldığınız kıyafetler üzerinize göre değilse mutlaka bir terziyle anlaşmalısınız. Üzerine göre tadilat yaptırmalısınız.

15_tLZ-off-shoulder-batwing-half-sleeve-summer-chiffon-blouses-white-fashion-loose-shirt-women-clothing-fontYaşlanmayan Güzellik

Minyon kadınlar aksesuar seçimlerine de dikkat etmeliler. Seçtiğiniz kıyafetlerin boğaz kısımlarını özellikle boynunuz kısa ise kapatmamalısınız. Daha ince kendiniz gibi zarif ve küçük aksesuarlar kullanmalısınız.

Zarif ve küçük inciler sizi daha zarif ve şık bir havaya taşıyabilir. İspanyol paça pantolonlarda platformlu ayakkabılar kullanıp paça boyunu yere sıfır kullanabilirsiniz bu boyunuzu daha uzun gösterecektir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.