File Çorap Kombinleri 2016 6

Kombinlerin tamamlayıcı parçalarından olan çorapların seçimi kombinin havasını tamamen değiştirebilmektedir.Çorabın hem ayakkabıya hem de eteğe, elbiseye uygun olması gerekir. Kombinin görünümüne göre file çoraplarla vamp veya opak dantelli, renkli çoraplarla romantik bir hava yaratılabilir.

File Çoraplar Nasıl Kullanılır?

File çoraplar dikkati bacaklara yönlendirmeyi düşünenler için çok ideal seçimlerdir. File çoraplarla çekici ve şık bir hava yaratmak çok kolaydır. Ancak bacakları ince olanlar büyük desenli file çorapları, kalın olanlar ise daha ince mini fileli çorapları giymelidirler. File çoraplar mini etek ve elbiselerle çok zarif ve şık olabilirken, romantik, uçuşan, uzun veya ara boy etek ve elbiselerle çok da iyi durmaz.

PARIS, FRANCE - OCTOBER 07: Alexandra Golovanoff poses wearing Miu Miu after the Miu Miu show at the Palais de Iena during Paris Fashion Week SS16 on October 7, 2015 in Paris, France. (Photo by Vanni Bassetti/Getty Images)
PARIS, FRANCE – OCTOBER 07: Alexandra Golovanoff poses wearing Miu Miu after the Miu Miu show at the Palais de Iena during Paris Fashion Week SS16 on October 7, 2015 in Paris, France. (Photo by Vanni Bassetti/Getty Images)

Askili-desenli-ince-corap-kombinifile-çorap-model-ve-kombin

Çizme Ve File Çorap Kombini

Dar, mini etek ve elbiselerin kış kombinlerinin vazgeçilmezi uzun çizmelerdir. Uzun çizmeler; çorapsız giyilebildikleri gibi, opak veya file çorapla da giyilebilmektedirler. Kadınsı bir hava yaratılmak isteniyorsa file çorap, daha genç, şımarık bir kombinse opak çorap daha iyi olacaktır. Ayrıca bacaklarının kısa olduğunu düşünenlerin file çorapları bacak boyunu uzatmak için dizüstü çizmelerle kullanmaları önerilmektedir.

etek-ve-elbiseler-ile-çorap-ve-tayt-kombinleri-2015-2016bayan-çorap-çeşitleri-modelleri-6

Ayakkabı Ve File Çorap Kombini

File çoraplar klasik kombinlerde ayakkabı veya bilekte biten botlarla da kullanılabilmektedir. Ayakkabı ile file çorabı kombinlemek isteyenlerin ayakkabılarının bilekten şeritli olmamasına özen göstermeleri gerekir. Ayak parmaklarının başlangıç yerleri görünecek kadar üstü açık olan ayakkabılarla file çoraplar çok şık görünmektedir.

File Çorap Kombinleri 2016 - Dore Corap-Beste File KulotluFile Çorap Kombinleri 2016 - 2File Çorap Kombinleri 2016 - angel_ku_lotluFile Çorap Kombinleri 2016 - _lookFile Çorap Kombinleri 2016 - 1

Bir Cevap Yazın