2016 Kışının Vazgeçilmez Giyim Parçaları 6

Kışın vazgeçilmez parçaları dediğinizde aklınıza gelen başlıca parçalar var tabi ki ve bunlar kalın üşütmeyecek ama yine de şık olacak parçalar.Dolabınızda mutlaka bulunması gereken kış boyu sizi soğuktan koruyacak vazgeçemeyeceğiniz parçalar arasında boğazlı kalın ya da yarım balıkçı kazaklar, çizmeler tayt ve vücudunuzu saran likralı pantolonlar bulunmaktadır.

Modası Geçmeyen Kazaklar

Dolabınızda hep olması gereken her zaman her stilde kullanabileceğiniz bu parçaları ofiste günlük yaşantınızda her zaman kullanabilirsiniz. Özellikle triko kazakları kalın halleriyle jean pantolonlarla kumaş pantolonlarla hatta kalem eteklerle dahi kombinleyebilirsiniz. Renk renk bulundurmalısınız dolabınızda.

2016-Kışlık-Montlar2016-Trençkot-Modası-1

Aksesuar kullanımınızı da rahatlatacak olan bu parçaları kullandığınızda boynunuzu daha uzun ve ince gösterecek kolyelerinizi kullanmak için size fırsat tanıyacak. Uzun küpelerle kullandığınızda küpelerinizin şıklığıyla ve zarif duruşunuzla tamamlanacaksınız. Toprak tonlarında kullanacağınız balıkçı yaka kazaklarınızı sezonun en çok kullanılan rengi olan bordo ile kombinlediğinizde sokak modasını üzerinizde yaşatacak kat kat giyinmiş olmanıza rağmen genç ve fresh bir görüntüye sahip olacaksınız.kış-gece-kombinleri
Stefanel-2012-Sonbahar-Kış-Koleksiyonu-9

Uzun Görünmek İçin

Bedeni boyu uzun olmayanlar hep keşke biraz daha uzun görünsem düşüncesine kapılırlar. İşte tam da bu noktada balıkçı yaka kazaklarınızı kullanın dik ve vatkalı kalıplar sizin daha geniş omuzlara sahip bir kadın olarak algılanmanızı sağlayacaktır.

colins_siyah_bayan_kazak_18744

Boynunuzu daha uzun göstereceği için İspanyol paça pantolonunuzun altına topuklu ayakkabılar tercih ederseniz ve paçaları ayakkabılarınızı yok edecek boyda bırakırsanız üzerine giydiğiniz balıkçı kazağınızla gerçekte olduğunuzdan daha uzun görüneceksiniz. Bu küçük sırrı kimselerle paylaşmayın ki nasıl uzun görünebildiğinizi merak etsinler.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.