2016 Sevgililer Günü Kombinleri 4

Sevgiler günü yaklaşırken, pek çok kişi de bu özel gün için kıyafetlerini hazırlamaya başladı. Malum o gün, sevgilisi olan birçok kadın dışarıda olacak.
Planlar yaptınız her şey hazır ama ne giysem sorusu kafanızda dönüp duruyor mu? Hemen cevaplamak lazım bu soruyu. Kışın tam da ortasında böyle özel bir günde giymeli?

2016 Sevgililer Günü Kombinleri 22016 Sevgililer Günü Kombinleri 3

Yeni Yıl Denince Kırmızı Giyilir?

Kırmızı ihtişamı temsil eder asil ve görkemlidir. Sevgililer günü kombinlerinizde kırmızıyı rahatlıkla seçebilirsiniz. O akşamüzeriniz de kırmızı kısa bir elbise de olabilir, uzun kuyruklu yere kadar bir elbise de olabilir. Fakat rengi kırmızı ve kırmızının tonları olduğunda inanın bundan daha iyi görünemeyeceğinizin farkına varacaksınız.

4sg54da3966e4b0c216ab4f2ff6-original

Kırmızı giyindiğinizde kendinizi yükseltmiş olursunuz hem enerji bakımından hem de tarzınız bakımından.

Kırmızı kadın rengidir, sexy, soft şefkatli ve şatafatlı gösterir. Bazen masumane bir kadın bazense büyüleyici bir kadına dönüşürsünüz.

2016 Sevgililer Günü Kombinleri - Lily-Aldridge-and-Candice-Swanepoel-in-Red-Dress-at-VS-Angels-Valentines-Day-Event

Sevgililer gününde özel bir mekâna gideceksiniz, kısa belki payetli bir kumaştan yapılmış güzel dikilmiş vücudunuza tam oturmuş bir elbise tercih edebilirsiniz.

saç-modelleriSevgililer-Günü-için-şık-Kıyafet-kombinleri-2015-2

Daha lüks bir mekânda olacaksanız uzun yere kadar tok bir kumaştan kırmızı ya da biraz daha koyu bir tonunda bir elbise de seçebilirsiniz. Özenle yapılmış saçlarınız hafif makyajınız ile harika görünecek tüm gözleri üzerinizde toplayacaksınız.

Aksesuarlarda Kırmızı

Kırmızıyı çok yoğun sevmiyorsanız ama sevgililer gününe yakıştırıyorsanız, o zaman size küçük bir dip not elbisenizi siyah seçin ve ayakkabılarınızı ya da çantanızı kırmızı tercih edin. Siyah kırmızıya en çok yakışan renktir.

2016 Sevgililer Günü Kombinleri Valentine’s-day-Feel-The-Love-Feel-the-Fashion2016 Sevgililer Günü Kombinleri 1

SONY DSC
SONY DSC

1 Yorum

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.