2016 Yılında Dolabınızdan Çıkarmanız Gereken Parçalar 1

Kombinlerinizi yaparken vazgeçmeniz gereken bazı parçalar var. Her zaman yeni parçalar üreten ve değişik tasarımlar yapan modacılar tasarımcılar mevcut.

Yaptıkları tasarımlar birçoğu güncel olarak kullanılsa da bir süre sonra geriye sadece izleri kalıyor. Yani çok çabuk sıkılmış ve kullanmamış oluyorsunuz.

Mikro boy (mini) Çantalar

Görüntü itibari ile çok sevimli çok şık ve tatlı görünseler de kadınların ihtiyaçları ve çantalarında taşıyabildikleri ihtiyaçların sonunun olmadığı herkesçe bilinir. Bu minik çantaları kullanmamalısınız artık çünkü gerçekten kullanışsızlar. Sadece süs amaçlı kullanmak dışında kullanmayın daha büyük ve eşyalarınızı taşıyabileceğiniz boyutlarda çantalar seçmelisiniz.

 

Orta Boy Botlar

Bootieler ince ya da kalın topuklu çizmeler dizüstü çizmeler tamamda şu dizinizin altında bile olmayan bileğin biraz üstünde biten botlar ne kadar uzun olursanız olun bacak boyunuzu kesecektir. Bu boy botları yalnızca pantolonlarlaacık-mavi-Defacto-Tişört-Modelleriimage1xxl09147559520721977420 kullanmak üzere dolabınıza kaldırmalı ve dikkatli kullanmalısınız.

Büyük Marka Yazılı Tşhirtleri

Büyük markaların yaptığı küçük bir şaka ile başlamıştı her şey sonra herkesin giydiği ve her markanın aynı tasarımı yapmaya çalışmasıyla hayatımızın ortasında yerini almaya başladı. Herkesin dolabında mutlaka bu kocaman dev armalı tşhirtlerden vardır. Artık bu tşhirtleri dolabınızdan çıkarmalı ya da sadece evde giymelisiniz.

kurk-kislik-montspring-trends-2015-bohemian-evening

Kürk ve Kürklü Parçalar

Kürk zenginliğin ve görkemli hayatın değişilmez akla gelen ilk sembolü olarak. Fakat kürkü de kullanacağınız alanları artık bilmelisiniz. Aksesuar seçerken tamamda tamamı kürkten oluşan ayakkabılardan vazgeçmelisiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.