Sevgililer Günü İçin Saç Modelleri 3

Sevgililer gününde saçlarınızı mutlaka özel bir şekilde yaptırmalısınız. Tüm kıyafetinizi hazırlamış ve makyaj detaylarınızı planlamış olsanız bile, saçlarınızı bu hazırlıkların dışında tutarsanız, yarım kalmış bir görüntüyle yetinmek zorunda kalabilirsiniz.

Perçemler Toplanıyor

Yakın zamana kadar, kahküller yani perçemler, son derece moda olduğundan, pek çok kadının saç kesiminde, üst kısımlar kısa durumda.

kabarik-bayan-sac-modellerihair
maxresdefault (2)saç-modellerimaxresdefault

Henüz uzaması beklenen bu kısa perçemler, saç yaparken de sıkıntılı durumlar yaşanmasına sebep olabiliyor. Sevgililer günü kutlaması için, bu durumu avantaja çevirebilirsiniz. Saçlarınızın genelini, iri dalgalar şeklinde yaptırdıktan sonra, tepe kısmında bir bombe bırakacak şekilde, bu perçemlerinizi, gevşek ve rahat bir şekilde toplayabilirsiniz. Bu size, tren ve rahat bir saç stili kazandıracak.

Doğal Dalgalar

Sevgililer günü kutlaması, her ne kadar özel bir gün ve gece olsa da, aşırı yapılmış saçlardan, özellikle kabartılmış fönlerden uzak durmalısınız. Bu şekilde yapılmış bir saç, gecenin sizin için bu günün yeterince özel ve özen göstermeye değer bir gün olmadığını düşündürebilir.

Son moda trend; doğal dalgalarla süslenmiş saçlar. Doğallık, son zamanların saç modası haline gelmiş durumda. Gittiğiniz yer, sizin için aşırı önemliymiş hissi vermek istemiyorsanız ve cool bir imaj yaratmak istiyorsanız, en doğalından iri dalgalar şeklinde yaptırdığınız saçlarınız, bu çabanızın sonuç vermesini sağlamak için yeterli olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.