Sevgililer Günü 2016 Modası 1

2016 yılı sevgililer gününde pek çok kadının aklında olan sevgilisi ile romantik bir buluşmada ne giymesi gerektiğidir.

Gidilecek ortamda en şık olmak isteyenler için pek çok alternatif olsa da kararsızlık mutlaka başa gelen bir durumdur.

Sevgililer Günü ve Kırmızı Şıklığı

Sevgililer günü denince akla ilk gelen kavramlardan biri olan kırmızı, özellikle kıyafetlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Kırmızının asaleti ve şıklığından yararlanmak isteyen bayanlar için ünlü markaların yeni koleksiyonlarının tanıtımı yapılmaya başlamıştır.

3sg2016-günlük-moda-kıyafetler54da3966e4b0c216ab4f2ff6-original

Gösterişli ve oldukça şık kırmızı abiye kıyafetler sevgililer günü kutlamaları için vazgeçilmez bir seçenektir.  Sevgililer günü 2016 yılı için abiye kıyafetlerde dekoltenin yoğun olarak kullanıldığı tasarımlar ön plana çıkmaktadır.

Sevgililer Günü Kombinleri Nasıl Olmalı?

Sevgililer günü partilerinin yanı sıra 2016 sevgililer günü organizasyonları arasında sokak partisi gibi farklı eğlenceli aktivitelerde bulunmaktadır.

Abiye kıyafetlere göre daha rahat olmak isteyenler için sokak modasına uygun kombinler tasarlanmaktadır.

Sevgililer-Günü-için-şık-Kıyafet-kombinleri-2015-5street-style-jeans-and-pumps

 

Sevgililer günü organizasyonlarına hazırlanırken gidilecek yere uygun giyinmek eğlenirken rahat etmek açısından önemlidir. Öncelikle sade ya da gösterişli kombinler arasında benimsenen tarza en uygun olan kıyafetler seçilmelidir.

Kadınlar için vazgeçilmez olan topuklu ayakkabı, ışıltılı elbiseler sevgililer günü kombinlerinin de en önemli detaylarıdır. Kıyafet ve aksesuarların tam bir uyum içinde olması, sevgililer günü şıklığını zirveye taşımak isteyen bayanlar için son derece önemlidir.

2016 sevgililer gününe az zaman kaldığı şu günlerde sevgililer günü şıklığı için arayışlara şimdiden başlamak doğru kombin seçimini daha rahat yapmayı sağlayacaktır.

Bir Cevap Yazın