2016 Gelin Saçları Modelleri 1

Küçücükken başlar kadınların gelinliğinin modeline karar verme çabaları. Modeli, şekli, rengi, çeşidi derken evlenecekleri gün karar vermesi gereken bir şey daha çıkar ortaya o muhteşem gelinliğin üzerine nasıl bir saç modeli kullanılmalı?

Doğal Gelinler İçin Saç Modelleri

Gelinlik masumiyeti simgeler ve evlenen tüm gelinler o düğünde en güzel kadının kendisi olmasını ister. Eskiden yapılan o abartılı topuzlar, koyu ve simli makyajlar artık tozlu raflara kaldırılmalı. Kadın güzel olmak için sadece bembeyaz gelinliğini giymeli.

2015-modası-Gelin-Başı-Modelleri2016-gelin-saci-modelleri-7

???????????????????????????????????????????????

Saçlarda daha doğal kalın maşalar küçük çiçeklerle süslenmeli. Simli makyajlar daha doğan pastel tonlara dönüşmeli. Topuz tercih edecek gelinler ya sımsıkı bir balerin topuzu ya da dağınık dalgalarla toplanmış dağınık topuzlar sizi gelinliğinizin içinde bir prenses edasına kavuşturacak. Natürel olmak her zaman daha da güzel olmanıza sebeptir aslında.

Saç modelinizi belirlerken gelinliğin şeklini, modelini ve renk tonunu göz önünde bulundurmalısınız. Saç renginize bakarak kuaförünüzle modeller belirleyebilirsiniz. Kullanacağınız modeli önceden belirlemeniz düğün gününüzde kusursuz görünmenizi sağlayacaktır.

???????????????????????????????????????????????

iste-en-trend-gelin-saci-modelleri-31tacli-harika-gelin-saci-modelleri

Natürel Makyaj Önerileri

Makyajınızı yaparken öncelik cildinizin kusursuz görünmesini sağlamak olmalı.

Kaşlarınızdan başlamalısınız. Kaş renginizden iki ton açık kaş farı ile kaşlarınızın şeklini belirleyin. Teninizden bir ton koyu fondöteni cildinizi düzgünleştirecek şekilde kullanın. Fondöten kullanmadan önce yüzünüze nemlendirici uygulamanız gerekli. bu uygulama mat bir görüntü elde etmenizi sağlayacak. Toz pudra ile bu matlığı dengelemeyi başaracaksınız.

Gözlerinizde şeftali ve kahve tonlarında hafif bir far uygulaması ten renginize göre hafif bir allık uygun olacaktır. Muhteşem görünmeye sadece rujunuz kaldı. Ruj tercihinizi yaparken tamamen içinizden geleni yapın ve açık renkleri tercih edin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.