2016 Gelinlerine Öneriler 6

Gelinlik seçimi bir kadın için düğünündeki en önemli nokta olsa da yeterli gelmeyecektir. İstenilen görüntüye ulaşabilmek adına pek çok ayrıntıya da dikkat edilmeli. Peki, nedir bu ayrıntılar?

Kuğu Gibi Olmalısınız

Kuğular suyun üzerinde tüm asaletleriyle bembeyaz öyle güzel süzülürler kendilerine hayran bırakırlar ki gelinler de kuğulara benzetilir bu yüzden.

Kuğular gibi olmalısınız ki gece damat beyin ve davetlilerin gözünü sizden alamasınlar. Öncelikle gelinliği seçerken rengine dikkat etmelisiniz.

gelinlik7yeni-sezon-2016-Duvaklı-Gelinlik-Modellerigogus-dekolteli-gelinlik

Tabi ki gelinlik saflığın masumiyetin simgesi olarak beyaz olacaktır. Genellikle beyaz ve beyazın tonlarında tercih edilir. Fakat kumaşı tok durmalıdır. Dikişi tam olarak üzerinize göre olmalıdır. Kesimine ve detaylarına tabi ki sizin zevkinize göre karar verilecektir.

Kraliçeler Asildir

Kraliçe denince akla ilk gelen şey masallarda anlatılan güzellikleri günümüze göre abartılı kıyafetleri kabarık elbiseleri.

Ağır taşları incileri özel yapılmış takıları ve meşhur taçları da görünümlerinde büyük önem arz eder. İşte böyle görünmek istiyorsanız yapmanız gereken şey gelinliğinizin eteğinin kabarık olması. Kabarık gelinlikler her zaman daha göz alıcıdır.

gelin-makyajı-2015kabarik

 

Omuzlarınızın ve gerdanınızın güzelliğini öne çıkaracak kesim bir üst kısım doğru seçim olabilir.   İncilerle bezenmiş göğüs işlemesi de çok zarif duracaktır. Dantellerle bezenmiş upuzun duvağı ve duvağı başınızda tutan ışıl ışıl tacı omuzlarınıza dökülen saçlar doğal bir makyaj ile görünümüzü tamamlayabilirsiniz. Bu asaletin temsilcisi gelinliğinizle damadınızı kendinize tekrar âşık edeceksiniz.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.