2016’nın En Trend, Moda Saç Kesimleri 8

2016 yılında bahara girdik ve yaz ayları da yaklaşıyor. Bu sene içinde yine çok çeşitli saç modelleri göreceğiz ve herkes, kendi zevkine uygun stilleri tercih edecek. Bu yıl da konuşulan saç trendleri var. Yani sadece ne takılacak ve neler giyilecek diye düşünülmüyor.

Kaküllü saçlar, 70’ler ve 80’ler modası, kat saçlar ve dahası bizi bekliyor. İşte 2016 yılının moda, saç trendleri:

70’lerin Kaküllü Saçları

70-kakulleri

1970’li yıllarda bu tip kaküllü saçlar büyük modaydı ve şimdi 2016’da da hayatımıza tekrar giriyorlar. Brigitte Bardott’u hatırlatan saçlar, özellikle bayanlar arasında sıklıkla tercih edilecek. En az bir kere denemenizi tavsiye ederiz.

Düz ve Uzun Saçlar

duz-ve-uzun-saclar

Kısa saçlar son yıllarda popüler olsa da, düz ve uzun saçlar her zaman beğenilen bir trend. Bu sene de Jessica Alba modayı devam ettiriyor.

Geometrik Kesimler

geometrik-kesimler

Coco Rocha’yı kendinize örnek alarak geometrik saç trendine katılabilirsiniz. Dümdüz kesilmiş bob modeller, artık geometrik saçlarla hayat bulacak ve farklı olmak isteyenler için kesinlikle ideal tercih diyebiliriz.

Katlı Saçlar

katli-saclar

Düz kesim saçları beğenmiyorsanız, bol katlı kesimler de bu yılın trend saç kesimler iarasında. Ayrıca saçla fazla uğraşmayı sevmiyorsanız da, tercih edebilirsiniz.

Keskin Pixie Kesim

keskin-pixie-kesim

Pixie kesimler son birkaç yıldır moda ve 2016’da da bu durum değişecek gibi gözükmüyor.

Katlı ve Zarif Bob Kesim

katli-ve-zarif-bob-modeli

Klasik bob kesim ilginizi çekmiyorsa, katlı veya geometrik kesimleri deneyebilirsiniz. Üstelik son derece sıradışı ve zarif bir görünüme sahip.

Rock’n Roll Modası

rock-n-roll-esintileri

80’li yılların rock yıldızlarını seviyorsanız bu tür ilginizi çekebilir. Rock esintileri, bol katlı ve uzun kesilmiş kaküller, Mick Jagger saçları. Gayet hoş duruyor.

Bir Cevap Yazın