Basen Bölgesini Kamufle Eden Kıyafetler

Kıyafetlerin sihrine inanan hanımlar istedikleri takdirde basen bölgelerini ince gösterebilirler. Bunu yapmak için birkaç püf noktaya dikkat etmeleri yeterlidir. Doğru kıyafet seçimi ile basenleri kamufle etmek çok basittir.

Kıyafet Seçiminin Önemi

Vücudunuzun hangi bölgesinden rahatsızsanız orayı sönük gösterip memnun olduğunuz yerleri patlatırsanız bu sizin vücudunuzun daha pürüzsüz gözükmesini sağlar.

Basen bölgesinin ince gözükmesini isteyen bayanlar üst tarafına daha açık renkler giyerken altlarına koyu renk tercih etmelilerdir. İlgiyi üst tarafa çekerek alt kısmın daha ince gözükmesi sağlanacaktır.

Kıyafetlerin Formlarının Önemi

Basen bölgesini ince göstermek isteyen bayanlar eteklerini seçerken A kesim modeller tercih etmelilerdir. A kesim etekler fazlalıkları sakladığı için daha ince bir görünüm kazanılmasını sağlarlar.

Basen Bölgesini İnce Gösteren Püf Noktalar

Basen bölgesini ince göstermede en önemli noktalardan biri ince bölgelerin vurgulanmasıdır. Eğer beliniz ince ise bir kemerle belinizi vurgulayıp basenlerinizi ince gösterebilirsiniz.

Elbise seçerken basenlerinizi kapatan yapışmayan elbiseler tercih edilmesi gerekir. Bunun dışında robadan elbiseler de basenlerinizi saklayacağı için ince gözükmenizi sağlayacaktır.

Eğer tayt kullanıyorsanız basenlerinizi örten uzun kıyafetler tercih etmelisiniz. Tayt basenleri ortaya çıkarır bu sebeple üstünü kapatmalısınız. Dar kumaşların dışında akıcı kumaşlar seçip ince bir görüntüye sahip olabilirsiniz.

Bir takım püf noktaları hayatınıza geçirerek beğenmediğiniz bölgelerinizi istediğiniz şekilde göstermeniz mümkündür.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.