2016 Kabarık Gelinlik Modelleri

Gelinliğin ihtişamlı olmasını düşünen pek çok bayan gelinlik seçimini kabarık gelinlik modellerinden yana yapmaktadır. Prensesler gibi süzülmek isteyen gelin adayları için 2016 sezonunu bekleyen birbirinden şık kabarık gelinlik modeli sergilenmektedir.

Askılı Kabarık Gelinlik Modelleri

Düğünde eğlenceyi ihmal etmeyen gelinler için askılı gelinlik modelleri daha rahat edilmesini sağlar. Düğün boyunca oynayacak ve davetlilerle ilgilenecek gelin, straplez gibi kullanımı zor olan gelinliklerle fazla rahat edemez. Bu nedenle rahatını düşünenler için askılı gelinlik modeller kurtarıcı niteliğindedir. Askılarda kullanılan tül ve saten kumaşlar gelinliğin önemli bir parçası olup, şıklıkta öne çıkan detaylardan biridir. Omuzda tek askılı olan gelinlik modelleri de alternatif arayan gelin adayları için farklı tasarımlardan biridir.

Prenses Kabarık Gelinlik Modelleri

Vücut şekline göre doğru seçilmesi gereken gelinlik, yanlış tercih ile en şık olunması gereken günde vasat görünüme neden olmaktadır. Kilolu gelinlerin kabarık gelinliklerden uzak durması gerektiği gibi, çok zayıf olan adaylarında balık etek modelinden uzak durmaları şıklık açısından önemlidir. Süslü eteklerinden dolayı gösterişli olan kabarık prenses gelinlikler, prenses gibi hissedenler tarafından tercih edilen modellerdir. Kabarık prenses gelinlik modellerinde straplez, V yaka ve askılı gibi pek çok gelinlik modeli bulunmaktadır. Kabarık gelinlik modelleri için saçların da kabarık olması gerekir. Gösterişli gelinlik modeli üzerinde saç ve gelin makyajının sönük kalması doğru olmayacaktır.

Bir Cevap Yazın