Kalp Yaka Dantel Büyük Beden Gelinlikler

Fazla kilolarından bir türlü kurtulamayan ama kuşkusuz ki en güzel gelin olmak isteyenler, seçeneklerinin kısıtlı olduğunu düşünebilirler fakat bu büyük bir yanılgıdır. Büyük bedene sahip olan gelin adayları en muhteşem günlerinde harika görünebilirler. Bunun için tasarlanan yüzlerce büyük beden gelinlik modelleri bulunmakta ve hepsi de birbirinden muhteşem. Ayrıca eğer doğru ve vücuda uygun seçimler yapılırsa böyle bir sorun da kalmayacaktır. Artık birçok marka büyük beden gelinler için birbirinden güzel tasarımlara imza atıyor.

Kalp Yaka Tercih Edebilirsiniz

Büyük beden gelin adayları için tasarlanan gelinlik modellerinde kalp yakalar dikkat çekiyor. Üst gövdenizi daha zarif ve daha ince gösterecek olan kalp yaka gelinlik modelleri son zamanlarda büyük ilgi görüyor. Üst gövdesi geniş olan gelin adayları, tenlerini sıkacak ve fazlalıklarını ortaya çıkaracak bir straplez yerine kalp yaka gelinlik modelini mutlaka tercihlerinin içinde tutmalıdır.

Kabarık Etekler İle Daha İnce Ve Daha Zarif

Alt gövdesinde fazlalıkları olan gelin adayları ise vücutlarını saran balık modellerden uzak durup kabarık prenses modellere yönelmeliler. Dantel işlemeli kabarık etekler hem daha ince gösterecek, hem kusurları kapatacak hem de büyüleyici güzelliğe kavuşmalarını sağlayacaktır.

Kalın Askılar

Büyük beden gelinler için oldukça dikkatli ve özenle tasarlanan dantel, kalın askılı gelinlik modelleri de ihtişamlı aynı zamanda da şık görünmeyi sağlayacaktır. Kalın askılar kiloları da saklayacağından rahatlıkla büyük beden tasarımlarında yerini almaktadır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.