Kısa Kollu Yuvarlak Yaka Sade Gelinlikler

Armut vücut diye bilinen vücut tipine sahipseniz eğer yuvarlak yaka ve kısa kollu bir gelinlik modeli düşünmelisiniz. Yakasındaki yuvarlak detay ve kısa kolları üst ve alt gövdenizin duruşunu dengeleyecektir. Minyon bir gelin adayı iseniz kısa kollu, yuvarlak yaka ve etek boyu çok uzun olmayan, belden A kesim açılan bir gelinlik modeli ile sade ve zarif görünebilir, aynı zamanda stiletto bir ayakkabı ile de daha uzun görünebilirsiniz.

Nostaljik ve sade

Kısa ve dökümlü aynı zamanda işlemeli olan tül kolları ile yuvarlak yaka ve düz inen bir gelinlik modelini nostaljik el bileğinde biten tül eldivenlerle zenginleştirebilirsiniz. Bu sadeliğe yaraşır doğal dalgalı ve salınmış saçlarınıza rengârenk çiçeklerden oluşan bir taç oturtarak farklılığınızı yansıtabilir ve unutulmayacak güzel bir gelin olabilirsiniz.

Deniz Kızı Sadeliği

Orantılı bir vücuda sahip ve ince beli olan bir gelin adayıysanız eğer denizkızı modelini de, ince işlenmiş dantel kısa kollarla ve yuvarlak yaka ile buluşturabilirsiniz. Böyle bir tasarımın sadeliğini, enseden toplanan topuz saçınızla da tamamlayabilir incecik ve zarif eldivenler kullanabilirsiniz.

Kır Ve Açık Alan Düğünleri İçin İdeal

Eğer kır düğünü düşünüyorsanız, straplez üzerine ince dantel ile örtülmüş yuvarlak yaka ve kısa kolları düşünebilirsiniz. Dökümlü, tül ve yerlere kadar uzanan böyle bir tasarımı, elinize alacağınız rengârenk gelin çiçeğiniz ile hareketlendirerek, kır ve bahçe konseptine uygun bir hale getirmeniz de mümkün.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.