Fransız güpürlü gelinlik tasarımları en çok talep gören modellerden biridir.Güpür Fransızca kökenli bir kelimedir. Dolayısıyla güpürlerde çoğunlukla Fransız dantelleri kullanılır. Prenses modeli denilen, belden başlayarak genişleyen tasarımların güpürle buluşmasına hayran kalabilirsiniz. Tarihi mekânlarda ve ya otelde yapılması planlanan düğünler için oldukça ideal olan güpür askılı işlemeli ve prenses tasarımlar sizi o gecenin prensesi yapacaktır.

Dökümlü Askılar

İşlemelerle bezenmiş güpür askıların, omuzlara süzüldüğü tasarım gelinlikler gösterişi seven gelin adayları için uzun duvaklarla ihtişamlı bir hal alabilir. Kabarık eteklerinizin üzerinde de kullanılabilecek olan güpür detaylar Fransız esintilerini üzerinizde hissetmenize sebep olabilir.

Kalın Askı Tercih Edenler

Gelinliğinizde kalın askı tercih edecekseniz, güpür askılar tam size göre olabilir. Kabarık etekleri ile hayallerinizi süsleyen gelinlik tasarımlarından, Fransız güpürlü kalın askılı modeller düşündüğünüzden çok daha mükemmel görünecektir. Bu ihtişamlı gelinlik modeli için kesinlikle kırmızı veya bordo değil toz ve açık pembe olan parlatıcı rujlar kullanabilirsiniz.

Geniş Basenler

Geniş basenlere sahipseniz eğer prenses model tasarımlar, basenlerinizi gizleyeceğinden kesinlikle tercih etmeniz gereken modellerdir. Böylece en mutlu gününüzde fazlalıklarınızı dert etmeyecek ve incecik görünebileceksiniz.

Kalp Yaka İle Birleştirebilirsiniz

Güpürlü ve işlemeli askılı tasarımların kalp yaka olan modellerini tercih ederek, zarif ve sade bir kolye ile dekoltenize şıklık katabilirsiniz. Kabarık diye de bilinen prenses etekli tasarımların, güpürle gelen ihtişamı ve kalp yakasının verdiği modernliği ile gözleri kamaştıracak bir büyüye sahip olabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın