Vücut yapınızın uygun olduğunu düşünüyor ve güveniyorsanız eğer denizkızı ve kuyruklu gelinlik modelleri tam aradığınız modeller olabilir. Hem kabarık etekler sevmeyen gelin adayları için ideal hem de aranılan zarif duruş ve sadeliğin sembolü adeta. Uzun bir kuyruğu olan denizkızı gelinlik modeli belki de rüyalarınızın gerçek olmasını sağlayabilir.

Deniz Kızı Sadeliği

Yüzyıllardır dilden dile dolaşan denizkızı efsanesi ve onun efsanevi güzelliğini bilmeyen yoktur. Doğallığı, duruluğu, sadeliği ile muhteşem bir güzelliği temsil eden denizkızı, gelinlik modellerinde de son yılların en çok tercih edilen tasarımları arasına girmeyi başardı. Adeta kuğu gibi olmak ve yıllar sonra bile damat adayının aklında kalmasını istediğiniz bir gelinlik arıyorsanız kuyruklu denizkızı gelinlik modelleri tam size göre.

Güpür Dokunuşlar

Normalde pek kullanmıyor olsanız bile söz konusu gelinlik olunca güpür tasarımların ne kadar zarif durduğunu düşünmüşsünüzdür mutlaka. Şimdi düşünmekle kalmayın ve bu muhteşem güpür tasarımlara bakmadan karar vermeyin. Hem denizkızı gibi kuğu, hem gelinliğin büyüsüne uygun uzun bir kuyruk, bir de buna güpürün verdiği nostalji doku eklendiğinde ortaya çıkan gelinlik tasarımlarına hayran kalmamak mümkün değil.

Uzun Kuyruklar Gelinliğin Olmazsa Olmazları

Gelinlik denince akla ilk gelen muhteşem bir duvak ve upuzun kuyruklar. Gelinliğimin kuyruğu olmalı diyorsanız mutlaka kuyruklu denizkızı gelinlik modellerine bakmalısınız. İster gösterişli upuzun bir duvakla bunu pekiştirebilir, isterseniz de sadece kuyruklu bir gelinlik modeliyle hayallerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın