Herkesin merakla beklediği 2016- 2017 sonbahar- kış modası artık yavaş yavaş kendini gösteriyor. Meraklı gözlerin beklentisi altında olan bu sezon ne giyeceğiz sorusuna yazımızdan cevap alabilirsiniz.

2016 kış sezonunda dikkat çeken en önemli ayrıntı desen çeşitliliğidir. Bir elbisenin içine sığdırılan farklı birçok desen etrafınızdakileri etkilemeye yeteceğe benziyor.

Dışarıda kullanacağınız parçalar da etrafınıza adeta bir karnaval havası vereceğinizi biliyor muydunuz? Artık geçmişte sizi boğan, kasvetli havadan uzaklaşmaya ne dersiniz? Bu kış sezonunda büyük figürlü, işlemeli, tual görünümlü kumaşlardan tasarlanmış mantolar ile şıklığınızı ortaya koyabileceksiniz. Bunun yanı sıra jakarlı kumaş elbise ve etekler sizlerle olacak.

2016- 2017 kış sezonu çok eğlenceli geçeceğe benziyor. Çünkü eski mantolarınızı aplike uygulaması sayesinde kış sezonunda da rahatlıkla kullanabilirsiniz. Aynı zamanda bu sezonda kıyafetlerde fular yaka çokça karşınıza çıkacağa benziyor. Yaz döneminde kullanmadığınız fular yakalarınızı 2016- 2017 kış döneminde rahatlıkla kullanıp modaya ayak uydurabilirsiniz.

Kış dönemlerinin vazgeçilmezi olan trikolar tüylü triko olarak sizleri karşılıyor. Yumuşak ve sıcacık tutacak bu trikolar size de şıklık katabilir.

Pantolon kullanımlarında bu sezon deri modeller daha dikkat çekiyor. Tulum çeşitleri dahi yerini deri tulumlara bırakmaktadır.

Bir Cevap Yazın