Çorap çizme yerinde kullanıldığı zaman kadını olduğundan daha uzun ve kadınsı gösteriyor.

Günlük bir kombin oluştururken bile diz üstü bir etek altına giyilen çorap çizme, oluşturulan kombinin şıklığını arttıran parça oluyor. Çorap çizmeyle günlük bir tarz oluşturmak istiyorsanız eğer çorap çizmeyi  herhangi bir  tunik altına giyerek ve içine ince siyah bir çorapla birlikte güzel bir kombinasyon yapmış olursunuz. Ya da ekose bir etekle birlikte çorap çizmenizi kombin ettiğiniz zaman görenlerin dönüp dönüp bir daha baktığı bir kadın olabilirsiniz.

Daha şık bir kombin yapmak istiyorsanız eğer çorap çizmenizin üzerine deri bir etek giyerseniz eğer kombinizi akşam şık bir yemeğe giderken de kullanabilir nitelikte olmuş olacaktır.

Malumunuz kış mevsimi geldi. Çorap çizmeyi rahatlıkla kışın giyebilir, trençkot ile birlikte güzel bir uyum sağlayabilirsiniz. Platformlu bir çorap çizme ya da düz taban bir çorap çizme, kendiniz nasıl rahat ayakkabı kullanıyorsanız ona göre tercihinizi yapabilirsiniz.

Farklı renk, farklı tasarımları olan çorap çizmeyi mini eteklerin ya da mini elbiselerin altına tercih edebilirsiniz.

Günün her anında her noktasında rahatlıkla giyilebilecek bir trend! Çorap çizme.

Eğer uzun bir boyunuz ve uzun bir bacak yapınız varsa eğer çorap çizme tam olarak size hitap ediyor. Hem boyunuzu kesmeden hemde çekici olmanıza yardım edecek star bir parça olan çorap çizmeyi rahatlıkla siz kadınlar kullanmalısınız.

Çorap çizmeyi kullanmayı ünlüler sıklıkla tercih ediyor. Genellikle Rihanna konserlerinde ve günlü hayatında çorap çizmeyi çok yer veriyor.

Çorap çizme sizin tarzınızı kusursuz yapacaktır, çorap çizmeyi tercih etmelisiniz.

 

Bir Cevap Yazın