Pazar, Kasım 26, 2023

2017-2018 Kış Sezonu Saç Modelleri

Okumalısınız

Tulumlar Nasıl Kombinlenir?

Hamileler için karındaki bebeği koruma amacıyla tasarlanmış birçok kıyafet var. Bu kıyafetler hem hamilelerin rahatlığı hem de bebeği koruma...

Bohem Stilin Olmazsa Olmazları

60’ların esintisi Bohem Stili sanıldığının aksine kaybolup gidecek bir tarz değil. Artık bir yaşam tarzı olarak benimsendiği bu günlerde...

Modern Erkeğin sokak stili ve kombinleri

Modern erkeğin sokakda nasıl giyindiğine bakalım. Göreceğimiz ilk şey, tarz ve modanın artık kadınlar kadar erkekler içinde geçerli olduğudur. Bir dönem kadınların modasına imrediğimizde şimdiki moda zamanını hayal bile edemiyorduk. Biz erkekler için yeni dönem, yeni moda artık başlamıştır arkadaşlar.

2017-2018 kış sezonunda saç modellerinde topuz etkisi yaşanacak. Kışın meydana gelen kötü havalarda en iyi model olan topuzlar da bu sezon dağınık modeller trend olacak.

Yağlı saçları, elektriklenmiş saçları ve asi saçları en iyi şekilde kontrol altına almak genelde topuz veya örgüler yardımı ile olur. Kış aylarında sıkça kullanılan toplu modellerde bu sezon topuz modelleri trend olacak. 2017-2018 kış sezonunun trend saç modelleri ise şöyle;

1)Tepeden Yarısı Toplu Topuz Modeli

Geçtiğimiz sezonlarda da moda olan yarı açık saç üzerine topuzlar bu sezon yine etkili olacak. Ama bu sezonda topuzlar daha üst tarafta toplanacak. Topuzu tepede yarı açık saç modelleri kış sezonunun en çok kullanılan ve trend olan modeli olacak.

Tepeden Yarısı Toplu Topuz Modeli

2)Tamamı Tepede Toplanmış Topuz Modeli

Özellikle ince saçlı bayanların sıkça tercih etmesi gereken bir model olan tepede tamamen toplanmış topuzlar kış sezonunda ön plana çıkıyor. Tam tepede salaş, özensiz görünümde ki topuz modellerini günlük hayatta sıkça kullanabilirsiniz.

Tamamı Tepede Toplanmış Topuz Modeli

3)Düşük Topuzlarda Kurdele Etkisi

2017-2018 kış sezonu saç modellerinde tepede topuzlar kadar ensede toplanmış düşük topuzlarda dikkat çekecek. Özellikle defilelerde kullanılan ensede toplanmış saçlar artık sokak modasında da yer alacak. Düşük topuzlara veya at kuyruğu olarak topladığınız saçlarınıza minik kurdeleler takıp saçınıza tüm ilgiyi toplayabilirsiniz.

Düşük Topuzlarda Kurdele Etkisi

 

4)Tam Ortadan Ayrılmış Saçlar

Bu sezon kullanım kolaylığı nedeni ile tam ortadan ikiye ayrılmış saçlar da trend olacak. Ortadan ikiye ayrılmış saçlar günlük hayatta, ofiste, gece şıklığında yani her moda uygun olarak kullanabileceğiniz bir saç modeli olarak kış sezonunda yer alacak.

Tam Ortadan Ayrılmış Saçlar

5) Islak Ve Dalgalı Saç Modelleri

Dalgalı saç modelleri şüphesiz ki her sezon kullanılan popüler modeller arasında yer alıyor. Ama ıslak saçlar biraz asi modele kaçtığı için pek fazla kullanılmıyor. 2017-2018 kış sezonunda ıslak saçların özellikle gece kıyafetleri üzerinde ne kadar şık durabileceğini görmeye hazırlanın. Islak modeller günlük tarz da pek uyumlu olmasa da şık davetlerde ve gece elbiseleri üzerinde kullanılacak bir saç modeli olacak.

Islak Ve Dalgalı Saç Modelleri

 

Islak Ve Dalgalı Saç Modelleri


- Sponsor reklam -

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

- Sponsor reklam -

Yeni içerikler

En Güzel Kot Pantolon Modelleri

En güzel kot pantolon modelleri hangileridir, sezonun trend jean modelleri örneklerini resimli olarak içeriğimizden bulabilirsiniz.

2019 Sonbahar-Kış Kazak Modelleri

2019 sonbahar-kış kazak modelleri örnekleri arayanlar için içeriğimizden yılın trend ve güzel kazak modelleri görsellerini derledik. Eylül ayı...

En Güzel Çanta Modelleri

En güzel çanta modelleri arayanlar için bu yılın trend ve çok beğenilen çanta modelleri örneklerini resimli olarak içeriğimizde derledik.

2019 Sonbahar Elbise Modelleri

2019 sonbahar elbise modelleri arayanlar için içeriğimizde bu yılın en güzel ve trend elbise modellerini derledik. Eylül ayını ortaladığımız...

2019 Abiye Modelleri – Uzun Abiye Modelleri

2019 abiye modelleri arıyorsanız aşağıdan bu yılın en trend ve şık uzun abiye modelleri örneklerini kolayca bulabilirsiniz. Düğünlerde, şık...
- Sponsor reklam -

Bunun gibi daha fazla içerik

- Sponsor reklam -