Son zamanlarda hem rahatlık açısından hem de şık görünümü ile sıkça kullanılan sırt çantalarında bu sezon mini boylar trend olacak.

2017-2018 Sonbahar-Kış sezonunda aksesuarlarda en dikkat çekici parçalar kıyafetleri tamamlama özelliğine sahip çantalar oldu. Son zamanların sırt çantası trendi bu sezonda etkisini göstermeye devam edecek. Fakat bu sezonda daha mini sırt çantaları adından bahsettirecek. Mini sırt çantaları günlük hayatta, işte ve geceleri kullanabileceğiniz şık modeller ile karşımıza çıkıyor. 2017-2018 Sonbahar-Kış sezonunda trend olacak çanta modelleri;

1)Bohça Tipi Mini Sırt Çantaları

Bohça modeli artık sırt çantalarına da yansıyor. Mini çanta modellerinde bu sezon bohça tipini sıkça göreceğiz. Özellikle etnik desenler ile tasarlanmış olan mini sırt çantaları sokak stilinde göze çarpan parçalardan biri olacak. Bu modellerde özellikle sezonun ana renklerinden olan parlak gri ve mor renklerini sıkça kullanılacak.

Gri Mini Sırt Çanta Modeli
Renkli Bohça Sırt Çantası Modeli
Renkli Bohça Sırt Çantası Modeli

2)Kot Detaylı Mini Sırt Çantası Modelleri

Herkesin kullandığı bir vazgeçilmez olan jeanler bu sezonda mini sırt çantalarında etkisini gösterecek. Kot kumaştan yapılmış mini sırt çantaları spor giyime şıklık katacak. Özellikle sonbahar aylarında kullanılacak olan kot parçalı mini sırt çantalar rahatlığa önem veren kişilerin sıkça tercih ettiği bir trend olacak.

Kot Detaylı Mini Sırt Çantası Modelleri
Kot Detaylı Mini Sırt Çantası Modelleri

3)Metalik Model Mini Sırt Çantaları

Metalik kumaşlar sezona kadifeler kadar damgasını vurmaya hazırlanıyor. Özellikle mont, bot ve çantalarda sıkça metalik etkisini göreceğiz. Ünlü markalar sezon ürünlerinde metalik kumaşı sıkça kullandı. Bu sezon parlak metalik kumaş devri olacak. Mini çantalarda da etkisini gösteren metalik kumaşlar özellikle şık davetlerde sizi ön plana çıkaracak.

Metalik Model Mini Sırt Çantaları
Metalik Model Mini Sırt Çantaları

4)Zımba Detaylı Mini Sırt Çantaları

Asi bir görünüm isteyen ve sokak stilini benimseyen kişiler için zımba detaylı mini sırt çantaları güzel bir aksesuar olacak. Her sezon çantalarda genellikle zımba etkisi görülmekteydi. Bu sezonda gelenek bozulmadı. Zımbalar sıkça çanta ve ayakkabılarda kullanıldı.

Zımba Detaylı Mini Sırt Çantaları
Zımba Detaylı Mini Sırt Çantaları
Zımba Detaylı Mini Sırt Çantaları

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.