2017-208 Kış sezonunda beyaz ayakkabılar zamansız mevsimin etkileyici parçalarından biri olacak. Spordan botlara kadar tüm ayakkabı modellerinde beyaz rengin trendi yaşanacak.

Beyaz ayakkabılar özellikle sokak stilinin vazgeçilmez parçalarından biridir. Genellikle sadece spor ayakkabılarda sıkça kullanılan beyaz rengi artık tüm ayakkabılarda etkisini gösterecek. Sezonun en trend ayakkabıları olan çorap botlarda ve klasik modellerde sıkça beyaz rengin etkisi yaşanacak. 2017-2018 kış sezonunun trend beyaz ayakkabıları;

1)Beyaz Uzun Çizmeler

Bu sezon çorap çizmeler ve uzun çizmeler oldukça moda oldu. Genellikle kaban ve trençkot altında kullanılan uzun çizmelerde tek renk şıklığı yaşanacak. Çorap çizmeler bacağı saran beyaz renkli görüntüsü ile, uzun çizmeler ise etkileyici görünümü ile dikkatleri üzerine çekiyor. Beyaz uzun çizme kullandığınız zaman kıyafetlerinizde koyu renkleri tercih etmeniz sizi on kat daha etkileyici yapacaktır.

Beyaz-Uzun-Çizmeler-1
Beyaz-Uzun-Çizmeler-2

2)Beyaz Renk Botlar

Genellikle koyu renk kullanılan botlarda bu sezon beyaz rengin saf etkisi yaşanacak. Beyaz renk botlar sokak stilinde sıkça yer alacak. Genellikle kotlarla ve koyu pantolonlar ile kullanıldığında doğru bir görünüm elde edilecektir. Bu sezonun gözdelerinden çorap botlarda spor tarz etkisini yakalamak için beyaz renkli olanları tercih edebilirsiniz.  Ön kısmı sivri ve ince topuklu modellerin topuk kısmı siyah diğer yüzeyi beyaz olanları ofis şıklığında, gece şıklığında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Beyaz-Renk-Botlar-1
Beyaz-Renk-Botlar-2
Beyaz-Renk-Botlar-3
Beyaz-Renk-Botlar-4

3)Beyaz Renk Spor Ayakkabılar

Her sezon kullanılan ve moda trendi hiç bitmeyen beyaz spor ayakkabılar kış sezonunda sıkça karşımıza çıkacak. Sezonun diğer ana renkleri olan pastel tonlardaki kabanlar ile kullanıldığında sokak modasına yön verecek. Beyaz spor ayakkabı modelleri pastel tonda olan kıyafetler ile daha bir şık durmaktadır. Açık veya koyu dilediğiniz renk kot pantolon ile günlük kombinlerinizde rahatça kullanabilirsiniz. Çünkü bu sezon sokakta beyaz spor ayakkabı trend olacak.

Beyaz-Spor-Ayakkabılar-1
Beyaz-Spor-Ayakkabı-Modelleri-2
Beyaz-Spor-Ayakkabı-Modelleri-3

4)Beyaz Renk Klasik Ayakkabılar

Klasik topuklu ayakkabılarda bu sezon farklı modeller göze çarpıyor. Kısa topuklar, yenilikçi modeller beyaz renk ile vitrinleri süslüyor. Beyaz renk bu sezon genellikle kısa topuklu modellerde etkisini gösterecek.Genellikle topuk kısmı ismi siyah olacak. Tamamen topuğa kadar beyaz renk kullanmak yerine topuk ve alt taban rengi siyah ya da farklı renkleri kullanmanız daha doğru bir seçim olacaktır.

Beyaz-Renk-Klasik-Ayakkabılar-1
Beyaz-Renk-Klasik-Ayakkabılar-2
Beyaz-Renk-Klasik-Ayakkabılar-3

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.