Kışın doğru kombinler ile trend bir görünüm elde etmek istiyorsanız sezonun gözde parçalarını kullanmanız gerekmektedir. 2017-2018 kış sezonunun trend kombinlerini bu yazıda sizlerle paylaşacağız.

2017-2018 Kış sezonunda birçok parça popüler oldu. Bunlar ışıltılı ayakkabılar, çorap çizme ve botlar, metalik etkiye sahip kumaşlar, kırmızı rengin etkisi, pastel tonlar ve salaş kazaklar oldu. Kışın doğru kombinler ile trend bir görünüm elde etmek için popüler parçaları doğru kullanmanız gerekir. Tek parça şıklığını yaratmak için doğru parçalar bir araya gelmelidir. Sezonun trend kombin önerileri;

1)Trend Ayakkabı Çanta Kombin Önerileri

Bu sezon ayakkabılarda uzun çizmeler ve çorap botlar oldukça trend oldu. Çantalarda ise omuz ve bel çantaları adından sıkça söz ettirecek. Eğer skinny bir pantolon giyecekseniz altına çorap botları tercih edin. Siyah skinny pantolon, çorap çizme, bel çantası ve üzerine ayakkabının rengi ile uyumlu bir kazak giymek doğru kombin olacaktır. Mini bir elbise giymek istiyorsanız altına uzun bacağı saran bir çizme, küçük bir çanta ve omzunuza bir kaban atabilirsiniz. Çorap botları deri parçalar ile de kombin edebilirsiniz. Deri bir tayt veya deri bir elbise ile çorap ayakkabıları kullandığınızda trend bir hava elde edersiniz. Sokak modasını yakalamak için doğru kombin ise bel çantalı olan kombinler olacaktır. Kot ceketler ve kot pantolonlar ile bel çantalarını kullanabilirsiniz.

Trend-Ayakkabı-Çanta-Kombin-Önerileri-1
Trend-Ayakkabı-Çanta-Kombin-Önerileri-2
Trend-Ayakkabı-Çanta-Kombin-Önerileri-3
Trend-Ayakkabı-Çanta-Kombin-Önerileri-4

2) Trend Kazak Kombin Önerileri

2017-2018 kış sezonunda kazaklar popüler oldu. Özellikle örme ve detaylı kazakları günlük kombinlerinizde sıkça kullanabilirsiniz. Kazaklarda ve bluzlarda bu sezon omuz, kol detayları olacak. Vücut tipinizi de göz önünde bulundurarak bu tür kazakları kullanabilirsiniz. Kombin önerisi olarak dar bir pantolon veya kısa etek üzerine taşlı,pullu veya püsküllü oversized bir kazak giyip altına da çorap botları tercih edebilirsiniz. Eğer çok fazla star bir parça olan taşlı kazak kullanacaksınız ilgiliyi dağıtmamak için diğer parçaları oldukça sade seçmelisiniz. Salaş kazaklar altına uzun gömlek giyip ayakkabı tercihi olarak uzun çorap çizme kullandığınızda da doğru bir kombin yapmış olursunuz. Kazak kombinlerinde çanta tercihi için yan çantalar kullanmanız gerekmektedir.

Trend-Kazak-Kombin-Önerileri-1
Trend-Kazak-Kombin-Önerileri-2
Trend-Kazak-Kombin-Önerileri-3
Trend-Kazak-Kombin-Önerileri-4

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.