2017 yılını geride bıraktığımız bu günlerde herkes yılbaşı gecesi için hazırlıklar yapmaya başladı. Yılbaşı gecesi tüm dikkatleri üzerinize çekmek için tercihinizi mutlaka kırmızıdan yana yapın.Herkes yılbaşı gecesi eğlencelinin dibine vurmaya hazırlanıyor. Özellikle kadınlar yılbaşı gecesi ne giyeceği hakkında şimdiden hazırlıklar yapmaya ve düşünmeye başladı bile. 2018 yılbaşı gecesinde tüm dikkatleri üzerinize çekmek istiyorsanız doğru tercihler ile kıyafet seçimi yapmanız gerekiyor. Fiziğinizi, teninize ve karakterinize en uygun kıyafeti seçmek için ise kendinizi tanımanız gerekiyor. Gideceğiniz yere göre sezonun trend parçalarını seçerek yılbaşı gecesi bir star gibi görünebilirsiniz. Yılbaşı gecesi giyebileceğiniz trend kıyafet önerileri;

1) Kırmızı Renkte Kıyafet Önerileri

Yılbaşı kutlamaları denilince ilk akla gelen renk herkesin bildiği gibi kırmızıdır. Aralık ayına girildikten sonra her yeri kırmızı renkte süslemeler kaplamaktadır. Kırmızı rengin yılbaşı gecesi kullanılmasının şans getirdiği düşünülmektedir. Kırmızı renkte kıyafet tercih ederken çok fazla dekolte vermemeye özen gösteriniz. Çünkü kırmızı rengin iddiası ile birlikte dekolte vermek çok abartılı olacaktır. Kırmızı renk her ten rengine gittiği için tüm kadınlar rahatça bu rengi yılbaşı gecesi kullanabilir. Özel bir davete gidecekseniz gece kıyafetleri tercih edebilirsiniz. Fakat arkadaş arasında daha rahat bir partiye katılacaksanız daha mini elbiseler veya kırmızı renkte bluzlar tercih etmelisiniz.

Kırmızı Renkte Kıyafet Önerileri-1
Kırmızı Renkte Kıyafet Önerileri-2
Kırmızı Renkte Kıyafet Önerileri-3

2) Kadife Kıyafet Önerileri

Bu sezonun en trend ve beğenilen parçası olan kadife kumaş kıyafetleri yılbaşı gecesi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kadife kıyafetler genellikle elbiselerde çok şık bir görünüm ortaya çıkarmaktadır. Şık bir davete katılacaksanız eğer derin bacak yırtmaçı olan kadife bir kıyafet tercih edebilirsiniz. Daha rahat bir partiye katılacaksanız eğer kot üzerine kadife bir bluz giyip şık bir izlenim yaratabilirsiniz.

Kadife Kıyafet Önerileri-1
Kadife Kıyafet Önerileri-2
Kadife Kıyafet Önerileri-3

3) Mini Elbise Önerileri

Özellikle partiler ile yılbaşına girecek kadınlar için mini elbiseler çok doğru bir tercih olacaktır. Fiziğinizin güzelliğini ortaya çıkaracak mini elbiseler ile tüm gece eğleneceğiniz için rahat olmalarına özen göstermeniz gerekiyor. Dümdüz mini elbiseler, püskül detaylı hareketli mini elbiseler sezonun trend kıyafetleri arasında yer alıyor. Bu sezonun muhteşem parçası olan çorap bot veya çizmeler ile mini elbiselerinizi yılbaşı gecesi kombin yapıp tüm dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Mini Elbise Önerileri-1
Mini Elbise Önerileri-2
Mini Elbise Önerileri-3

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.