2017 yılının son günlerini yaşadığımız bu günlerde çoğu marka yılbaşı indirimlerini başlattı. Bu yıl hangi markalarda ne kadar yılbaşı indirimleri olacak? 

Özellikle kadınların sabırsızlıkla beklediği çoğu marka yılbaşı indirimlerine başladı. Bu hafta çoğu sevilen markalarda yüzde 50 ve civarı indirimler olacak. Genellikle kadınlar için yapılan bu indirimlerin çoğu giyim ve bakım markalarında yapılacak. Kara Cuma indirimleri halen bazı markalarda devam ederken üzerine bir de yılbaşı indirimleri gelince kadınların beklediği indirimler gerçekleşecek. Yeni yıla girerken indirimli ürünleri satın almak ve ihtiyaçlarını hesaplı bir şekilde gidermek çoğu kadının mutlu olmasına neden olacaktır. Aynı şekilde erkekler için de giyim ve ayakkabı markalarında indirimler başladı. Yılbaşı indirimine giren markalar;

1) Gratis İndirimleri

Türkiye’de oldukça fazla rağbet gören kişisel bakım markası ara sıra yaptığı yüzde 50 ye varan indirimler ile oldukça seviliyor. Dünyaca ünlü birçok makyaj markasını satması da kadınları oldukça çekiyor. Gratis’te yılbaşına özel tüm ürünlerde %50 ye varan indirimler başladı. bu hafta boyunca indirimler devam edecek. Alışveriş yapmak isteyenlerin sabah mağazanın açıldığı ilk saatlerde gitmesinde fayda var. Çünkü her mağazada mutlaka kuyruklar gerçekleşiyor.

Gratis Yılbaşı İndirimi

2) Watsons İndirimleri

3 Ocak tarihine kadar Watsons mağazalarında %50 ye varan indirimler devam edecek. Özellikle makyaj ürünlerinde ciddi indirimler yer alacak. Çok istediğiniz fakat pahalı olan markaların makyaj ürünlerini bu indirimler ile istediğiniz fiyata alabileceksiniz.

Watsons Yılbaşı İndirimi

3) Hepsiburada İndirimleri

Her yıl yeni yıl indirimleri ile oldukça popüler olan Hepsiburada sitesinde özellikle elektronik cihazlarda indirimler olacak. Hepsibuarada sitesinde 3 milyona yakın ürün içerisinden kendinize veya sevdiklerinize hediyeler alabilirsiniz. Telefonlarda 400 TL civarında indirimler başladı. Ayrıca teknoloji markalarından vatan, media markt,teknosa gibi markalarda telefon ve bilgisayarlarda indirimler başladı.

Hepsiburada Yılbaşı İndirimleri

4) Giyim Mağazaları İndirimleri

Sevilen giyim markalarında yılbaşı indirimleri de başladı. Boyner’de %25, Mudo’da %30, Penti 3 al 2 öde, Koton 30-60 TL indirimleri,Mavi 30 TL indirimi, Defacto %20 indirimi gerçekleşecek. Giyim mağazalarında tüm ürünlerde hem erkekler hem de kadınlar için indirimler geçerli olacak. Çoğu marka ise sadece online alışverişe özel indirimler yaptı. Çok sevilen online alışveriş sitelerinde kargo bedava yılbaşı kampanyaları yapılıyor.

Giyim Mağazaları Yılbaşı İndirimleri

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.