2017 yılı bir çok gözde ünlünün evlenmesine şahit oldu. Gözde ünlülerin hayranları ise nadide bir bekarı daha kaybettikleri için üzülse de evlenen ünlüler şuan için oldukça mutlu görünüyor. 

2017 yılında ünlüler camiasında boşanmalar kadar evliliklerde damgasını vurdu. Ünlü isimler genelde kendileri gibi ünlüler camiasından kişiler ile evlendi. Gözde yakışıklılar Türkiye’nin en güzel kadın oyuncuları yıllardır süren ilişkilerini evlilik ile taçlandırdı. Düğünlerinden nikahlarına, gelinliklerinden damatlıklarına her yaptıkları ile oldukça gündem oldular. 2017 yılında evlenen ve düğünleri büyük ses getiren ünlüler;

1) Tolgahan Sayışman – Almeda Aabazi

Yakışıklı oyuncu Tolgahan Sayışman Survivor yarışmasında ünlenen Almeda Aabazi ile uzun yıllar düzeyli ve kameralardan uzak bir ilişki yaşadı. İkili ilişkilerini evlilik ile sonlandırdı. Düğünleri de ilişkileri gibi gözlerden uzakta sadece 40 davetlinin huzurunda yapıldı. Sevilen çift evlilik törenlerini Los Angeles’te gerçekleştirdi.

Tolgahan Sayışman-Almeda Aabazi-1
Tolgahan Sayışman-Almeda Aabazi-2

2) Burak Özçivit – Fahriye Evcen

Şüphesizki Türkiye’de çoğu genç kızın hayallerini süsleyen isim olan yakışıklı ve başarılı oyuncu Burak Özçivit kendisi gibi oyuncu olan güzel isim Fahriye Evcen ile evlendi. İkilinin ilişkileri birlikte rol aldıkları Çalıkuşu dizisinde başladı. Daha sonra ise birlikte filmde oynayan ikili filmin galasında el ele tutuşarak ilişkilerini herkese ilan etmişti. Evlilikleri ve düğünleri oldukça konuşulan ikili Sait Halim Paşa Yalısında sevdikleri ile birlikte göz alıcı bir düğün yaptı. Fahriye Evcen’in gelinliğinin ve düğün pozlarının Neslihan Atagül’e benzemesi ise oldukça konuşuldu.

Burak Özçivit – Fahriye Evcen-1
Burak Özçivit – Fahriye Evcen-2

3) Acun Ilıcalı – Şeyma Subaşı

Şeyma Subaşı Acun Ilıcalı’nın sunduğu yarışma programı ile kendini tanıttı. Programdan sonra ilişkileri başlayan ve Acun Ilıcalı’nın iki çocuk sahibi olduğu karısından ayrılması ile gündeme oturdu. Şeyma Subaşı’nın Acun Ilıcalı ile ilişkisinden bir kızı oldu. Acun Ilıcalı iyi paralar kazanan bir kanal sahibi ve sunucu. Şeyma Subaşı ise Acun Ilıcalı’nın ayrıcalıklarından oldukça yararlandı. Şeyma Subaşı gittiği ülkeler, gezdiği yerler ve lüks içindeki hayatı ile sosyal medyada oldukça konuşuldu ve kendisini oldukça iyi tanıttı. 2017 yılında evlenen Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı düğünlerini yurt dışında St. Tropez’de görkemli bir şekilde yaptı. Şeyma Subaşı’nın gelinlikleri ve düğünde yaptığı danslar oldukça konuşuldu.

Acun Ilıcalı – Şeyma Subaşı-1
Acun Ilıcalı – Şeyma Subaşı-2
Acun Ilıcalı – Şeyma Subaşı-3

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.