Kadınların her zaman uyguladıkları yaza formda girme formülleri ile kışın kilo vermeye çalışır. Yaza formda girmek için kendi metabolizmanıza uygun formüller denemekte fayda vardır. Sizin için hazırladığımız kolay formüller ile yaza forma girebilirsiniz.

Yazın deniz kum güneş bikini derken kadınların kilolarını kapatamayacakları için kilo vermeleri gerekir. Kadınların en fazla basen ve kalça kısımları yağlanma yaşar. Daha çok bu bölgelerde yaşanan yağlanmaları azaltmak için hareket halinde olmak ve yediklerimize dikkat etmek gerekir. Kışın soğuk havalar nedeni ile genelde kapalı alanlarda zaman geçiririz. Buda daha az hareket etmemize neden olur. Yaza daha formda ve istediğimiz kiloda girmek için basit ve rutin yöntemleri uygulamamız gerekir. Vereceğimiz öneriler profesyonel değildir. Bu yüzden herhangi bir hastalığınız var ise bir uzman eşliğinde kilo vermenizde fayda vardır. Sizler için hazırladığımız yaza formda girme rehberi;

Daha Az Kalori Al Daha Çok Hareket Et

Gün içerisinde eğer aldığımız kalori miktarı verdiğimiz kalori miktarından fazla ise kilo alırız. Bu yüzden gün içerisinde daha az kalori alıp daha fazla kalori vermek için hareket etmemiz gerekir. Havalar soğuk dışarda yada spor salonunda egzersiz yapmak istemezsiniz evinizde her gün yarım saat bir saatlik egzersizler yapıp kalori yakabilirsiniz. Gün içerisinde özellikle şekerli yiyeceklerden kaçının. Bir süre boyunca hafif az yağlı ve şeker değeri az olan yiyecekler tüketmenizde fayda var.

Daha Az Kalori Al Daha Çok Hareket Et

Metabolizma Hızlandırıcı Yağ Yakıcı Formüller Deneyin

Her kişinin metabolizması farklıdır. Başkasında işe yarayan bir formül sizde işe yaramayabilir. Size hangi detoksun ya da formülün etki ettiğini öğrenmek için deneme yanılma yöntemini uygulamanız gerekir. Ama bazı doğal mucizeler hemen hemen herkeste kilo vermeye yardımcı olur. Örneğin yeşilçay antioksidan etkisi yarattığı için her sabah kullanımda kilo vermeye yardımcı bir doğal mucizedir.

Metabolizma Hızlandırıcı Yağ Yakıcı Formüller Deneyin

Bölgesel Kilolara Özel Egzersiz ve Diyetler Yapın

Her kadının kilo aldığı bölge farklıdır. Bazıları basen ve kalçalardan kilo alırken bazıları göbek ve üst bölgeden kilo alabilir. Her egzersizin etki alanı farklıdır. Örneğin göbek eritmek için mekik çekmek çok etkiliyken basen ve kalça için squat hareketleri daha etkilidir. Diyet yaparken de bu durumu göz önünde bulundurmanızda fayda var.

Bölgesel Kilolara Özel Egzersiz ve Diyetler Yapın

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.