Kimi kapitalizmin oyunu der kimi ise sevgiyi göstermek için ilan edilmiş bir gün der. Sevseniz de sevmeseniz de 14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşıyor. Sevgililer gününde alabileceğiniz hediye önerilerini yazımızda bulabilirsiniz.

Sevgililerin, aşıkların, çiftlerin, evlilerin kutsal günü olan Sevgililer günü yaklaşıyor. 14 Şubat sevgililer günü yaklaşırken çift olanlar ise kara kara düşünüyor. Tüm markalarda ve sokaklarda indirim varken hediye almak kolay gibi görünse de ne alacağınızı bilmediğiniz sürece bu zor bir süreç oluyor. Genelde erkeklere alınacak hediyeler risksiz olsa da kadınlar için aynısını söyleyemeyeceğiz. Kadınlar özel günlerde daha anlamlı ve özenerek seçilmiş ya da yapılmış hediyelere bayılıyorlar. 14 Şubat Sevgililer Gününde alabileceğiniz hediye önerileri;

Kadınlar İçin Sevgililer Günü Hediye Önerileri

Erkekler kadınlara hediye alırken bazı püf noktalara dikkat ederse daha az zaman harcayarak bu işi halledebilir. Diyelim ki sevgilinizin hangi parfümü kullandığını, nasıl bir giyim tarzı olduğunu, nasıl takılardan hoşlandığını bilmiyorsunuz ya da pek önemsemiyorsunuz. Bu durumda sabit risksiz hediyeler alarak günü kurtarabilirsiniz. Her kadın marka makyaj malzemelerinden, mücevherlerden, ayakkabılardan, saç ürünlerinden hoşlanır. Side sevgililer gününde eğer maddi durumunuz var ise pahalı bir takı alabilirsiniz. Eğer pek maddi durumdan elverişli değilseniz nokta atışı yapın. Kendi hazırladığınız manevi bir hediyenin yanına koyacağınız ufak ama anlamlı pahalı olmayan bir takı da günü kurtaracaktır. Ya da imkanınız var ise sevgilinize ihtiyacı olan bir şeyi alın. Her insan ihtiyaçlarının başkası tarafından karşılanmasını mutlulukla karşılar.

Kadınlar İçin Sevgililer Günü Hediye Önerileri-1
Kadınlar İçin Sevgililer Günü Hediye Önerileri-2
Kadınlar İçin Sevgililer Günü Hediye Önerileri-3

Erkekler İçin Sevgililer Günü Hediye Önerileri

Erkekler genelde kadınlar gibi çok da hediye meraklısı değillerdir. Erkekler özellikle elektronik eşyalardan, saatlerden, ayakkabılardan en önemlisi de ihtiyacı olan bir ürünü hediye almaktan oldukça memnun kalır. Erkek arkadaşınız bilgisayar oyunları meraklısı ise ona yeni çıkan bir oyunu hediye edebilirsiniz. Yada saat ve tesbih kullanmayı seviyorsa özel bir ürün yaptırabilirsiniz. Arabası var ise ona özel yapılmış bir anahtarlık da oldukça güzel bir hediye olacaktır. Giyim tarzına göre alacağınız bir kıyafet veya ayakkabı dolabına yeni bir parça katacağı için onu mutlu edecektir.

Erkekler İçin Sevgililer Günü Hediye Önerileri-1
Erkekler İçin Sevgililer Günü Hediye Önerileri-2
Erkekler İçin Sevgililer Günü Hediye Önerileri-3

 

Bonus

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.