Bugün günlerden 14 Şubat. Her yerde sevgililer, aşıklar ve evliler için kalpler havada uçuşuyor. Bugünü özel kılmak sadece hediye almak ile olmuyor. Sevgililer gününüzü daha anlamlı geçirmek için güzel etkinlikler düzenleyebilirsiniz.

Çoğu kişi 14 Şubat Sevgililer Gününde sevdiği insana sadece hediye alır. Fakat bugünün anlamı sadece hediye almak ile pekiştirilemez. Önemli olan bu günde sevdiğiniz insan ile geçireceğiniz anlardır.  Sevgililer gününde hediyenizin yanında gün içerisinde yapacağınız etkinlikler ile daha keyifli vakit geçirebilirsiniz. Bu etkinliklerin çok şaşalı farklı şeyler olmasına gerek yok. Birlikte yiyeceğiniz bir yemek bile unutamayacağınız bir sevgililer günü için yeterlidir. 14 Şubat Sevgililer Gününü daha anlamlı geçirmeniz için öneriler;

Başbaşa Kalın

Bugün imkanınız varsa eğer sadece sevgiliniz ile zaman geçirin. Başbaşa kalmak günün tamamında keyifli anlar geçirmenize neden olacaktır. Nereye gideceğiniz yada nerde başbaşa kalacağınız hiç nemli değil. Önemli olan ikinizin de rahat edeceği ve birbirinize kalben daha da yaklaşacağınız bir ortamda olmanızdır. Eğer müsait bir ortamınız var ise ikiniz içinde anlamlı olacak ve ilişkinizdeki varsa hataları düzeltip birbirinize daha da yakınlaştıracak sevgiyi anlatan başbaşa olacağınız anlamlı bir film izleyin. İmkanınız var ise birlikte ikinizin de sevdiği bir yemek yapın. Mutfakta birlikte yemek yapmak sizi yakınlaştıracak ve güzel eğlenceli zamanlar geçirmenize imkan sağlayacaktır.

Başbaşa Kalın-1
Başbaşa Kalın-2
Başbaşa Kalın-3
Başbaşa Kalın-4

Birlikte Eğlenin

Bugünün sadece romantik olması gerekmez. Sevdiğiniz kişi ile Sevgililer Gününü eğlenerek geçirebilirsiniz. Eğlence parkları, piknikler, bowling gibi oyunlar oynayarak bugünü daha gülerek geçirebilirsiniz. Birlikte daha önce hiç yapmadığınız eğlenceli bir aktivite yapabilirsiniz. Böylece bugünü sadece hediye verip monoton ve sıradan bir gün olarak geçirmekten kurtulabilirsiniz.

Birlikte Eğlenin-1
Birlikte Eğlenin-2
Birlikte Eğlenin-3

Seyahat Edin

Bugün hiç gitmediğiniz bir yere gidip günü ikinizi içinde unutulmaz bir güne dönüştürebilirsiniz. İmkanınız varsa yurtdışı, şehir dışı bir yere imkanınız yok ise şehir içinde daha önce gitmediğiniz bir yere gidip vakit geçirebilirsiniz. Yeni yerler gezip görmek her zaman unutulmaz anılar yaşamanıza sebep olur. Bunu sevdiğiniz insan ile yapmak ilerde hatırladıkça yüzünüzde gülümseme bırakacaktır. Seyahat edip yeni bir yer keşfedemezseniz bile birlikte hayalini kurun.

Seyahat Edin-1
Seyahat Edin-2
Seyahat Edin-3

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.