2018 yılının ikinci ayını bitirmeye doğru gittiğimiz bu günlerde moda alanında yılın rengi ve trendleri de belli oldu. 2018 yılında trend moda parçalarında sıkça mor rengini göreceğiz. 

Kış aylarına yaşadığımız bu günlerde herkes sürekli koyu renkleri tercih ederken modayı takip edenler ve alış veriş tutkunları sıkça mor rengini görmeye alıştılar bile. Bu sezon ve yılın tamamında ünlü markalar özel koleksiyonlarında mor rengini kullanıyorlar. Çoğu vitrini şimdiden tüm kıyafetler mor bir şekilde süslüyor. Mor rengi romantizmin, duygusallığın ve tutkunun rengidir. Bu yüzden en çokta kadınlara yakışmaktadır. Sanatsal bir gösterişi olan mor rengi her ten renginde kadınlara uyması ile de sevilen bir renktir. Bu yılının her mevsiminde morun enerjik havası etkili olacak. 2018 yılının mor renkli trend kıyafetleri ise şöyle;

Mor Elbiseler

Günlük hayatta, işte ve özel günlerde giyeceğiniz elbiselerinizi bu yıl sıkça mor renginde tercih edebilirsiniz. Mor enginde elbiseleri kış aylarında üzerinize atacağınız oversize bir kaban ile kombin yaptığınızda ortaya çok şık bir görünüm çıkacaktır. Mor rengi kendi başına bir star parça olduğu için kombinizi yaparken diğer parçaların oldukça sade olmasına özen göstermenizde fayda vardır.

Mor Elbiseler-1
Mor Elbiseler-2
Mor Elbiseler-3

Mor Bluzlar, Sweatshirtler ve Kazaklar

Kış aylarında buz mavisi kot pantolonunuzun üzerine salaş bir mor renkte kazak giyerek sokak stilinizi yaratabilirsiniz. Ofis şıklığında veya özel davetlerde mor renk bluzunuzu etek, pantolon veya şort ile kombin yaparak tarzınızı iddialı bir şekilde ortaya koyabilirsiniz. Yaz aylarında ise mor renin açık tonlarında tişörtler ile beyaz pantolonları kombinleyebilirsiniz.

Mor Bluzlar, Sweatshirtler ve Kazaklar-1
Mor Bluzlar, Sweatshirtler ve Kazaklar-2
Mor Bluzlar, Sweatshirtler ve Kazaklar-3
Mor Bluzlar, Sweatshirtler ve Kazaklar-4
Mor Bluzlar, Sweatshirtler ve Kazaklar-5

Mor Pantolonlar ve Etekler

Beyaz, hardal, gri gibi bluz, tişört veya kazaklarınızın altına giyeceğiniz mor renkte pantolon ve etekler her tarzda sizi şık göstermeyi başaracaktır. Mor riskli bir renk olduğu için eğer basen ve kalça bölgeniz geniş ise tercihinizi bu renkte üst kıyafetlerde kullanmanız daha akıllıca olacaktır.

Mor Pantolonlar ve Etekler-1
Mor Pantolonlar ve Etekler-2
Mor Pantolonlar ve Etekler-3
Mor Pantolonlar ve Etekler-4

Mor Kabanlar, Montlar ve Hırkalar

Kış aylarının vazgeçilmezleri olan mont, kaban ve hırkalarınızın rengini mordan yana kullanıp içinize sade renkleri kullanarak sokak stilinde göz alıcı olabilirsiniz. Uzun büyük örgülü ve püsküllü mor hırkalar kot pantolon ve bluz üzerinde mükemmel bir görüntü yaratmaktadır.

Mor Kabanlar, Montlar ve Hırkalar-1
Mor Kabanlar, Montlar ve Hırkalar-2
Mor Kabanlar, Montlar ve Hırkalar-3

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.