Her kadının dolabında asil renklerin en güzeli olan siyah renk kıyafetler mutlaka vardır. Ama bazı siyah parçaların her kadının dolabında olması şarttır. 

Her kadının kendine has stili ya da tarzı olsa da bazı parçalar herkes tarafından kullanılır. Bunlardan en belirgin olanları siyah kıyafetlerdir. Siyah yaz kış çoğu kadının tercih ettiği bir renktir. Bazı siyah parçalar vardır ki modası hiç geçmez ve her kadının dolabında mutlaka bulunması gerekir. Nasıl ki kırmızı rengi her kadının mutlaka kullanması bir renkse siyahta öyledir. Her kadının dolabında bulunması gereken siyah parçalar;

Siyah Deri Ceketler

Deri ceket günlük kombinlerin olduğu kadar şık kombinlerin de son zamanlarda vazgeçilmez parçası oldu. Deri ceketler modası geçmeyen en iyi moda parçaları arasında yer alıyor. Kendi stilinize göre seçeceğiniz siyah deri ceketleri özellikle sonbahar aylarında kullanabilirsiniz. Deri ceketlerin en önemli özelliği ise spor, günlük kıyafetler ile kullanıldığında şık bir görünüm yaratması, şık kıyafetler ile kullanıldığında ise spor bir görünüm havası vermesidir.

Siyah Deri Ceketler-1
Siyah Deri Ceketler-2

Siyah Pantolonlar

Genellikle kalça ve basen sorunu olanların en büyük kurtarıcısı olan siyah pantolonlar hemen hemen her kombinde kullanılabilir olmasıyla her kadının mutlaka dolabında bulunması gereken parçalar arasında yer alıyor. Şık olmak isterseniz siyah pantolon üzerine bluz veya gömlek, spor olmak isterseniz bol bir kazak ya da sweatshirt giyebilirsiniz.

Siyah Pantolonlar-1
Siyah Pantolonlar-2
Siyah Pantolonlar-3

Siyah Elbiseler

Siyah renk her yere uyduğu için şık davetlerde, eğlenmeye giderken ya da günlü kombinlerinizde siyah elbiseler en büyük kurtarıcınız olacaktır. Siyah bir elbise giymek sizi daha zayıf ve zarif gösterecektir. Hem gizemli hem de asil bir hava için her kadının mutlaka dolabında siyah elbiseler bulunması gerekiyor.

Siyah Elbiseler-2
Siyah Elbiseler-3
Siyah Elbiseler-1

Siyah Çantalar

Eşyalarımızı taşımak için kullansak ta şık olması da bizim için önemlidir. Çantalarda çoğu kadın çok fazla renkli seçimler yapmaz. Genelikle çantalar kombinlere göre seçilir. Siyah çantalar ise her kombinle uyumlu olduğu için çantalarda en fazla kullanılan ve her kadında mutlaka olan bir parçadır. Stilinize göre büyüklüğünü ve modelini ayarlayarak siyah çantalarınızı her kombinde kullanabilirsiniz.

Siyah Çantalar-1
Siyah Çantalar-2
Siyah Çantalar-3

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.