Gizlilik sözleşmesi

Modafo.com sitesi üyelik sırasında form aracılığı ile topladığı bilgilerinizi veritabanı sunucularımızda saklar ve kesinlikle 3. şahıslara yada faydalanmak adına farklı bir alanda kullanmamaktadır.

Üyelik formu aracılığı ile toplanan önemli bilgilerden email, isim, soy isim, hakkınızda gibi alanlar size özel ve istediğiniz aman profil ayarlarınız kısmından değiştirebilirsiniz.

Modafo.com u kullanan üyelerin yada faydalanan kullanıcıların gizlilik sözleşmesini okumuş olması ve kabul etmiş olması gerekir, aksi durumda modafo.com sitesinde karşılaşacağınız sorunlardan sorumlu tutulmayacağımızı kanunen belirtmek isteriz.

Modafo.com üzerinde kullanılan resimler örnek ve gösterme amaçlıdır, üretim, satış gibi konularda muhattap biz değiliz, ancak kullanıcılarımız yorum olarak resimler veya modeller ile ilgili sorarlarsa ekibimiz kendilerine yardımcı olmayaca çalışacak, konu ile ilgili bilgilendirme yapacaklardır.

Reklamlar

Modafo.com reklam vereni olarak google adsense servisini kullanmaktadır. Bu servis sizin verilerinizi kaydedebilir ve ilgi alanınıza uygun reklamlar çıkartacak şekilde kullanabilir. Bu uygulamanın kişisel haklarınıza ve bilgilerinize zarar vermeyeceğini, tamamen site üzerindeki verimi ve kullanım kolaylığını sağlamak, daha fazla çeşit sunabilmek için kullanacağını belirtelim.
Google adsense size ait verileri toplarken cookie (kurabiye) çerezlerinden yararlanmaktadır.

İlgi alanınıza yakın reklam fırsatlarını sizlere sunabilmek adına toplanan ilgi alanınızı belirten bilgilerin kişisel haklarınıza zarar vermeyeceğini, modafo.com u kullanan ziyaretçilerin bunu kabul ettiğini belirtmek isteriz.

Bu koşullardan herhangi birinde sizi etkileceyek husus var ise bize bildirebilir, çözümünü sağlayabilir yada modafo.com u kullanmamak adına çıkış yapabilirsiniz.